Як святкували ювілей

/ Подія / Четвер, 29 серпня 2013 13:08
altСвят ФІЛАТОВ, спеціально для "АС"
«Волинська Фондова Компанія» разом із компанією «ДФ-Агро» показали відвідувачам виставки «Агро-2013» шоу, під час якого відбулись польові випробування різноманітної продуктивної сільгосптехніки провідних світових виробників.
Ось і закінчилась «Агро-2013», XXV Міжнародна агропромислова виставка, яка відбулась на території Національного виставкового комплексу «Експоцентр Україна». Кожного року ця подія привертає до себе значну увагу на усіх рівнях.
 
Два ювілеї
Цього року найбільша міжнародна агропромислова виставка відсвяткувала свою ювілейну 25-ту річницю. Відзначимо присутність на цій події «Волинської фондової компанії» («ВФК») - офіційного дилера провідних виробників сільгосптехніки та традиційного експонента міжнародної агропромислової виставки. Нещодавно «ВФК» й сама стала ювіляром, відзначивши 20-річчя своєї успішної діяльності. Проте компанія на досягнутому не зупиняється: динамічно розвивається, постійно розширює власний асортимент техніки та спектр сервісних послуг.
 
На сьогодні «ВФК» співпрацює із всесвітньо відомими компаніями-виробниками сільськогосподарської техніки та успішно переймає їх досвід. Партнерами «ВФК» є такі відомі виробники сільськогосподарської техніки, як Unia, Challenger, Agrex, Agrisem, Meprozet, Mara та Falc.
 
alt
 
Компанія «ДФ-Агро» представляє на українському ринку техніку таких світових лідерів у галузі сільськогосподарської техніки, як Deutz-Fahr, Kuhn та Montana.
Якість, потужність та виняткову точність техніки у роботі, яку пропонує «ДФ-Агро» важко переоцінити. Своїм клієнтам компанія пропонує:
 
  • потужні трактори та телескопічні навантажувачі Deutz-Fahr, які відрізняються великою кількістю серій, моделей і модифікацій. Найкращі технологічні рішення, які використали у своєму виробництві німецькі професіонали, втілилися у надійних та потужних тракторах і навантажувачах. Трактори Deutz-Fahr характеризуються наявністю простої та зрозумілої системи управління, що дає змогу отримати максимум від роботи трактора без необхідності тривалого навчання. Якісна техніка Deutz-Fahr - це першокласний вибір для аграріїв, адже вміщає у собі ефективність, надійність та продуктивність.
  • для аграріїв, які шукають обприскувач, пристосований для роботи на будь-якій місцевості та при будь-яких кліматичних умовах - Montana - це ідеальне рішення. Це економічний, надійний самохідний союзник для захисту рослин. Для обприскувачів Montana характерні легка вага, висока продуктивність і низькі експлуатаційні витрати.
  • широкий вибір навісної та причіпної техніки для сільського господарства, що відповідає всім вимогам сучасних аграріїв - це французька компанія Kuhn. Вашій увазі компанія «ДФ-Агро» пропонує плуги від 2 до 12 корпусів, техніку для обробітку грунту, широку лінійку посівних машин. Техніка відомого бренду Kuhn забезпечить Вам найкращі результати та задовольнить потреби найвибагливіших господарств.
 
Техніка у дії
Грандіозне шоу відбулося на демонстраційному полі, де «ВФК» разом із «ДФ-Агро» не тільки надали повну інформацію про сільськогосподарську техніку від світових компаній-виробників, а й продемонстрували її у дії під час польових маневрів, своєрідного тест-драйву. Шоу-показ розпочався із демонстрації роботи універсального трактора Agrotrac 620 компанії Deutz-Fahr в агрегаті з обприскувачем Unia Europa 3024. Глядачі, які дивились пряму трансляцію на величезних моніторах на території Національного виставкового комплексу ВДНГ, змогли оцінити продуктивність роботи німецького «залізного коня» та ефективність обприскувача. А присутні на шоу ще і на власні очі змогли переконатися у простоті коробки передач трактора Agrotrac 620 та високій підйомній здатності його навіски, а також точності обприскування Unia Europa 3024, обладнаного системою GPS, та зручності обслуговування.
 
altПро трактор Agrotrac 620 варто додати, що максимальна потужність його становить 165 к. с., крутний момент - 624 Нм, запас крутного моменту - 27%, ємність паливного бака - 240 л. Максимальна швидкість сягає 40 км/год., продуктивність гідронасосу - 68 л/хв., кількість гідровиходів із муфтами - 4 шт., вантажопідйомність заднього гідравлічного підйомника - 7000 кг.
 
Другим об’єктом випробувань став потужний трактор Deutz-Fahr X720 разом із дисковим культиватором Agrisem Disc-O-Mulch Gold. Ця «зіркова пара» добре себе показала у справі. Трактор, обладнаний сучасним економним двигуном DEUTZ Common Rail та трансмісією Full Powershift із власним насосом, можна окремо відзначити за надійність, стабільну силу тяги, простоту обслуговування, низькі експлуатаційні витрати та комфорт, що також дуже суттєво і важливо. Deutz-Fahr X720 обладнаний сучасною гідросистемою із трьома незалежними контурами, рульовим управлінням із власним насосом, навішуванням та зовнішніми гідровиходами з власним насосом змінної подачі.
 
Культиватор дисковий DISC-O-MULCH GOLD 6.0. Це агрегат преміум класу від визнаного законодавця у технології мінімального обробітку ґрунту - французької компанії AGRISEM.
 
Ця машина забезпечує неперевершені продуктивність (робоча швидкість до 20 км/год!) та якість завдяки:
 
  • запатентованому розбивачу грудок - потік землі вкладається з ефектом удару перед наступним рядом робочих органів;
  • запатентованій різниці у діаметрах передніх та задніх дисків - збільшена проникна здатність передніх та зменшена спроможність до забивання задніх;
  • запатентованій конструкції стійок дисків з 3D захистом те ефектом перкусії - забезпечує чудово вирівняне ложе уже після одного проходу;
  • потужним підшипниковим вузлам без необхідності обслуговування - гарантують довговічність та комфорт у роботі;
  • одній з найбільших на ринку відстаней між рядами дисків - гарантія від забивання.
 
Третім учасником «сільськогосподарського шоу» став уже знайомий нам Deutz-Fahr X720 разом з оборотним плугом Unia VIS 8+1.
 

alt

На шоу було представлено і новий трактор Deutz-Fahr AGROTRON L 730. Його сучасний 6-ціліндровий двигун Deutz стандарту Євро 3 із турбонаддувом і проміжним охолодженням, системою впорскування Common Rail та робочим об’ємом 7146 см3, а також трансмісія FULL POWERSHIFT з автоматичним управлінням переднім приводом забезпечують максимальну продуктивність та одночасно простоту управління. Максимальна потужність становить 220 к. с. Особливо варто відзначити можливість роботи на абсолютному (стовідсотковому) біопаливі. У зазначеній моделі наявні рідинне або масляне охолоджування двигуна, охолоджувач паливного бака та радіатор охолодження моторної/трансмісійної оливи. Передбачене електронне управління роботою двигуна.
 
Виходячи з зазначених характеристик, можна із впевненістю стверджувати, що Deutz-Fahr AGROTRON L 730 - це надзвичайно успішне втілення новітніх технологій, трактор-універсал, що підходить як для важких польових робіт, так і для транспортних операцій.
 
Також до уваги присутніх на тест-драйві пропонувалось подивитись на причіпну дискову косарку Unia Alka XL 3.0 з системою копіювання рельєфу та високою продуктивністю роботи. Ще на радість аграріям на полі були представлені дисковий культиватор Unia Ares TXL, чизельний культиватор Agrisem Cultiplow Gold, подрібнювач KORNIK XL та прес-підбирач Unia Z511.
 
Польове випробування
altЗазвичай друг пізнається у біді, дружина - у житті, а сільськогосподарська техніка - у полі. Інакше зробити більш-менш об’єктивну оцінку якості неможливо. «Волинська фондова компанія» та «ДФ-Агро» добре це розуміють, адже другий рік поспіль надають можливість усім охочим побачити це грандіозне шоу в рамках Міжнародної агропромислової виставки. І за цим динамічним видовищем з інтересом спостерігають як клієнти компанії, так і пересічні громадяни, жителі мегаполісів, навіть далекі від аграрної сфери.
 
Окрему роль в демонстрації можливостей різноманітної техніки відіграли добре підібраний динамічний музичний фон та майстерність ведучого. Від цього захід лише виграв, став більш захоплюючим та інформативним. Позитивних вражень вистачило на всіх, а після шоу, яке відбувалось кілька разів на день, велись дискусії, глядачі обмінювались порадами, особистими думками і, звичайно, позитивними оцінками.
 
А що на стендах?
Окрім цього видовищного шоу, українські аграрії побачили на стендах «ВФК» надійну техніку перевірених виробників - Agrex, Challenger та Unia. Також експонувалися й різноманітні запасні частини до сільгосптехніки - як свідчення того, що в разі потреби ремонт не забариться. А ще саме тут, на Міжнародній агропромисловій виставці, «Волинська фондова компанія» вперше представила експонати французької компанії Agrisem. Потрібно додати, що окремою увагою відвідувачів користувався гусеничний Challenger MT 765C, популярність якого зростає ледь не щодня, і це не дивно: справжня якість завжди користується попитом.
 
А дотримуючись задекларованих принципів роботи - надійність, якість, професіоналізм, «Волинська фондова компанія» забезпечує собі беззаперечну довіру клієнтів та гарантію стрімкого росту й розвитку на майбутнє.

 24 травня 2024
Компанія «Лан-Ойл», що входить до групи ОККО, планує збудувати у Тернопільській області біоетанольний завод потужністю 83 тис. т на рік.
Компанія «Лан-Ойл», що входить до групи ОККО, планує збудувати у Тернопільській області біоетанольний завод потужністю 83 тис. т на рік.
24 травня 2024
 23 травня 2024
Торги минулого тижня завершилися довгоочікуваною зміною вектора руху цін закупівлі свиней забійних кондицій: постачальники живця розписали товарні партії на 3-5 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше.
Торги минулого тижня завершилися довгоочікуваною зміною вектора руху цін закупівлі свиней забійних кондицій: постачальники живця розписали товарні партії на 3-5 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше.
23 травня 2024
 23 травня 2024
Ціни на рис, який є основним продуктом харчування в багатьох країнах, після певного періоду стабільності сягнули 15-річного максимуму на тлі несприятливої погоди. Бразилія збільшить імпорт рису після сильної повені на півдні країни, а Індонезія продовжить купувати значні обсяги й надалі.
Ціни на рис, який є основним продуктом харчування в багатьох країнах, після певного періоду стабільності сягнули 15-річного максимуму на тлі несприятливої погоди. Бразилія збільшить імпорт рису після сильної повені на півдні країни, а Індонезія продовжить купувати значні обсяги й надалі.
23 травня 2024
 23 травня 2024
Верховна Рада України на засіданні 22 травня прийняла в другому читання та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин» (реєстр. №11150).
Верховна Рада України на засіданні 22 травня прийняла в другому читання та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин» (реєстр. №11150).
23 травня 2024
 23 травня 2024
Агропідприємство у Миколаївської області збільшило площі для вирощування плодоовочевих культур до 2000 гектарів порівняно з торішніми 300 га.
Агропідприємство у Миколаївської області збільшило площі для вирощування плодоовочевих культур до 2000 гектарів порівняно з торішніми 300 га.
23 травня 2024
 23 травня 2024
Спекулятивне зростання пшеничних котирувань призвело до підвищення біржових цін на кукурудзу, але 21 травня вони знизилися на тлі фіксування прибутків трейдерами та на даних про прискорення сівби у США.
Спекулятивне зростання пшеничних котирувань призвело до підвищення біржових цін на кукурудзу, але 21 травня вони знизилися на тлі фіксування прибутків трейдерами та на даних про прискорення сівби у США.
23 травня 2024

Please publish modules in offcanvas position.