У Польщі завершилася рекордна виставка «Agrotech 2023». Українські фірми і не лише

У Польщі завершилася рекордна виставка «Agrotech 2023». Українські фірми і не лише

/ Подія / Вівторок, 28 березня 2023 16:05

На XXVIII виставку агротехніки «Agrotech 2023» приїхали фермери з різних куточків не лише Польщі, а й інших країн, зокрема, України. Захід, що відбувся з 17 по 19 березня, зібрав близько 70 тисяч учасників, 450 компаній з 15 країн.

Світова та польська прем’єри – хіт «AGROTECH»

«Agrotech 2023» став місцем, де були представлені новітні та найпопулярніші рішення у агро секторі. Фірми Landini та Case IH обрали Targi Kielce місцем проведення світових прем’єр моделей, які щойно виїхали із фабричних станків. Ефектна презентація моделі 300 HP 8-310 VS італійського бренду стала хітом. Великою популярністю користувалися гусеничні трактори та комбайни, представлені John Deere, Claas, Case IH, New Holland, Landini. Новинки також милувалися на стендах Fendt, Valtra, Deutz – Fahr, Zetor, Massey Ferguson, Farmtrack, Iseki, LS, Kioti. Інтерес викликала електрична модель Solis.

Багато польських виробників сільськогосподарської техніки задоволені участю у виставці. Стенди з різноманітною та багатою пропозицією підготували, зокрема, Pronar, Agro-Masz, Dexwal, Landstal, Hydro-Masz, Metal-Tech, Zasław, Euromilk, Zuptor, Akpil, Bury, Krukowiak, Rolsad, Dziekan.

«Виставка "Agrotech" для нас дуже важлива, це найбільша в Східній Європі ярмарка у павільйонах. Тут фантастично, прийшло багато людей, ми зустрічаємо нових і потенційних клієнтів. Ми задоволені», – зазначив Пьотр Станек, директор внутрішніх продажів фірми Unia.

Agrotech 2023 6

«На виставку їхали з великими очікуваннями і вони загалом справдились. Виставка дуже активна, є багато зацікавлених клієнтів. Надіємося, що участь у ярмарці принесе нам дуже хороші плоди. Саме у Кельце їхали вперше, але вже по приїзді в Україну плануємо ще раз подати заявку для участі на наступний рік», – наголосила Яна Титаренко, керівник відділу експорту української фірми «MAXIMARIN GROUP».

«Цьогоріч вперше беремо участь у такому заході. Плануємо виходити на польський ринок. Як показала дана виставка: люди цікавляться, є попит. Тому ми дійсно сподіваємося на те, що продукція буде актуальною для польського ринку і ми зможемо показати чого варта українська продукція не лише в межах України, а й за її кордонами. Загалом мені здається, що для виробників, які хочуть виходити на новий рівень, однозначно, потрібно брати участь у таких заходах. Тому що, насамперед,це імідж. Можна знайти свою аудиторію, яка в майбутньому принесе підприємству результат, продажі, впізнаваність бренду і взагалі його зможе розширити», – розповіла Анастасія Сербіна, менеджер української компанії «МААНС».

Agrotech 2023 3

До слова, велика кількість експонентів вже замовили виставкову поверхню на наступний 2024 рік.

 

Добрива та засоби захисту

Кожен стенд у десяти павільйонах, підготовлених до заходу, а також на вулиці користувалися великою популярністю. Зокрема, було дуже багато запитів щодо добрив, засобів захисту рослин, особливо органічних.

«Фермери хочуть виробляти максимально здорову продукцію, тому очікують натурального продукту. Ми мали замовлення усі три дні», – розповіли експерти на стенді фірми Industria. До слова, також люди обирали з пропозицій насіння, насіннєвого матеріалу, кормів та препаратів для тварин.

Agrotech 2023 2

 

Українці привезли жниварки і не лише

Цьогоріч на виставці презентували себе сім українських фірм: Aleksandria Enginnering Group LTD, BAS-AGRO, MAANS, MAXIMARIN GROUP, PLUS TECHNIKA LTD, TERMOAKUSTYKA, UKRAINIAN ENGINEERING GROUP OF COMPANIES. А також приїхало чимало відвідувачів, зокрема, з українських фірм, які оцінювали, чи варто наступного року презентувати свою продукцію у Targi Kielce.

Agrotech 2023 1

«Ми приїхали з України, Рівненська область, місто Здолбунів. Наша виробнича потужність знаходиться там. Привезли кукурудзяну, соєву та соняшникову жниварки і возики до них. Все повністю комплектуємо в Україні на заводі. Для нашої продукції використовуємо лише якісні матеріали», – зазначила Анастасія Сербіна, менеджер компанії «МААНС».

Фірма з Кропивницького привезла на виставку інжектор для внесення рідких добрив по технології «Культан». Але представники компанії зазначили, що виготовляють і садові оприскувачі, і оприскувачі для виноградників. Також виготовляють машини для комунального сектору.

Agrotech 2023 4

«Ми маємо різні машини, різних конфігурацій. Це можуть бути навісні або причіпні машини, переважно для внесення рідких добрив, таких, як карбомідо-аміачна суміш (КАС), а також інші органічні добрива. Також у нас є боронаротаційна, штригельна для прополювання полів від бур’янів, що є також ефективним в органічному землеробстві. Також маємо оприскувачі садові та для виноградників. А для комунального сектору можемо запропонувати обрізувачі дерев і косарки для органічного землеробства», – розповіла Яна Титаренко, керівник відділу експорту української фірми «MAXIMARIN GROUP».

 

Нагороди та відзнаки за інновації для учасників виставки «Агротех»

Сучасні рішення у сфері техніки та добрив експоненти пропонували на конкурс золотої медалі Targi Kielce. Урочистість, під час якої відбулося нагородження переможців, відбулась у перший день ярмарки «Agrotech». Престижні нагороди отримали продукти, представлені Case IH, New Holland, Claas, Merlo, Fendt, Vantage, Hardi, Poznańska Hodowla Plant і GoudenKorrel. Відкрийте для себе нагороджені продукти.

Під час урочистого заходу компанія Jar-Met отримала кубок Міністра сільського господарства та сільського розвитку за тридцятирічний досвід у виробництві широкого спектру сільськогосподарських машин, що відрізняються сучасними дизайнерськими рішеннями, довговічністю та функціональністю.

Agrotech 2023 7

 

Поради та цікавинки під час сільськогосподарської виставки

Протягом трьох днів фермери користувалися порадами спеціалістів на стенді Міністерства сільського господарства та сільського розвитку Польщі, а також підпорядкованих установ – Агентства з реструктуризації та модернізації сільського господарства та Національного центру підтримки сільського господарства. Сільськогосподарський фонд соціального страхування, який також тут був присутній, підготував цікаві рішення для навчання. Популярний тіктокер агроіндустрії Томаш Клімковський представив три види одягу для різноманітної роботи на фермі. «На початку нового сезону нагадуємо аграріям правила безпечної праці. Форма презентації сподобалася відвідувачам», – сказав Тадеуш Якубовський, директор Келецького регіонального відділення KRUS.

 

Інфлюенсери були сенсацією в Кельце

Принадою ярмарку стала можливість поспілкуватися та сфотографуватися з людьми, знайомими в Інтернеті. Натовп прийшов на зустріч, організовану Targi Kielce, на якій були присутні Магда Урбаняк, тобто Magda Traktormania, Томаш Клімковський – swietokrzyskifarnik і Себастьян Станевський – Fit Farmer. Зал був заповнений вщерть. Також можна було зустріти популярних польських інфлюенсерів, які відвідали виставку. Вони були хітом скрізь, до якого б стенду не підійшли.

 

 

Вперед за новими враженннями вже на наступний рік на виставці «Agrotech 2024» у Targi Kielce!

 24 травня 2024
Результати випробувань показали, що застосування препаратів з фітостеролами зменшує наслідки посухового стресу, призводить до збільшення врожаю гарантовано на 5% і більше та економії води до 20%.
Результати випробувань показали, що застосування препаратів з фітостеролами зменшує наслідки посухового стресу, призводить до збільшення врожаю гарантовано на 5% і більше та економії води до 20%.
24 травня 2024
 24 травня 2024
Завершення збирання сої в Бразилії та Аргентині збільшило обсяги пропозиції на світовому ринку, що призвело до зниження експортного попиту на українську сою та соєвий шрот і жом.
Завершення збирання сої в Бразилії та Аргентині збільшило обсяги пропозиції на світовому ринку, що призвело до зниження експортного попиту на українську сою та соєвий шрот і жом.
24 травня 2024
 24 травня 2024
Прохолодна погода, яка спостерігалася в основних регіонах вирощування цієї ягоди в Україні, не сприяла швидкому дозріванню суниці садової, що й дало змогу місцевим садівникам підвищити ціни на свою продукцію.
Прохолодна погода, яка спостерігалася в основних регіонах вирощування цієї ягоди в Україні, не сприяла швидкому дозріванню суниці садової, що й дало змогу місцевим садівникам підвищити ціни на свою продукцію.
24 травня 2024
 24 травня 2024
Станом на 23 травня ярими зерновими та зернобобовими культурами в Україні загалом було засіяно 5,4 млн га, або 96,4 % від запланованої площі (5,601 млн га).
Станом на 23 травня ярими зерновими та зернобобовими культурами в Україні загалом було засіяно 5,4 млн га, або 96,4 % від запланованої площі (5,601 млн га).
24 травня 2024
 24 травня 2024
24 травня 2024 року представники агротехнологічної компанії «Сингента», «Науково-дослідного центру здоров’я рослин та екосистемного планування «Зелена Клініка» (далі — НДЦ) і Комунального підприємства з утримання зелених насаджень Шевченківського району м. Київ (далі — КП) домовилися щодо впровадження програми із захисту каштанів TreeCare від «Сингента».
24 травня 2024 року представники агротехнологічної компанії «Сингента», «Науково-дослідного центру здоров’я рослин та екосистемного планування «Зелена Клініка» (далі — НДЦ) і Комунального підприємства з утримання зелених насаджень Шевченківського району м. Київ (далі — КП) домовилися щодо впровадження програми із захисту каштанів TreeCare від ...
24 травня 2024
 24 травня 2024
21 травня в Київської області зареєстровано спалах захворювання на африканську чуму свиней(АЧС) у дикій фауні ‒ на території мисливських угідь спеціалізованого мисливського господарства «Переяславське» Бориспільського району.
21 травня в Київської області зареєстровано спалах захворювання на африканську чуму свиней(АЧС) у дикій фауні ‒ на території мисливських угідь спеціалізованого мисливського господарства «Переяславське» Бориспільського району.
24 травня 2024

Please publish modules in offcanvas position.