agro business 160 160

З Україною без компромісів

З Україною без компромісів

/ Подія / Четвер, 07 вересня 2023 14:55

Наприкінці серпня відбулася онлайн-зустріч медіаклубу Corteva Agriscience, присвяченого роботі під час війни, особливостям співпраці з фермерами, державою та громадами, специфіці постачання та виробництва насіння, а також упровадженню інновацій у час війни. Попри всі виклики сьогодення, провідна світова компанія забезпечує стабільне постачання насіння та засобів захисту рослин, інвестує у виробництво й активно підтримує громади.

Тільки з Україною

Олександр Дмитрієв, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні, нагадав, що Corteva на початку повномасштабного вторгнення вийшла з ринку росії та білорусі. І станом на сьогодні компанія є чи не єдиним великим гравцем на ринку ЗЗР та насіння, який залишив ринки країн-агресорок.

Водночас український ринок у час випробувань є пріоритетним для компанії. «Corteva була, є і буде — вона продовжить діяльність на благо країни, нашого українського фермера й аграрної індустрії», — наголосив Олександр Дмитрієв.

corteva 07 09 23 0

Наразі Corteva Agriscience нарощує темпи розвитку бізнесу в країні. Протягом місяців, які триває повномасштабна війна, насіннєве виробництво практично не припиняло роботу, запровадило гнучкий графік роботи заради зі зменшенням навантаження у пікові години задля підтримання енергосистеми України.

«Насіннєвий завод стабільно та впевнено працює, попри всі ризики. Є плани щодо зростання потужностей і нарощування обсягів виробництва, тривають проєктні роботи», — запевнив Олексій Турчинов, керівник виробництва Corteva Agriscience в Україні. Також, незважаючи на непросту ситуацію, стабільно працюють ділянки вирощування, на високому інноваційному рівні плідно співпрацюють із фермерами.

 

_____________________

Плани з розвитку портфоліо Corteva на сезон-2023/24:

Новинки портфоліо кукурудзи: буде представлено 7 нових гібридів загалом у кожній із груп стиглості, більшість з яких з інноваційною технологією Optimum® AQUAmax®

Новинки портфоліо соняшнику: буде представлено 8 новинок — 3 класичних линолевих гібриди і 5 гербіцидостійких гібридів, зокрема високоолеїновий Р64НР630

Новинки портфоліо ЗЗР:

• Вербен™ — новий комплексний фунгіцид проти широкого спектра хвороб зернових колосових культур
• Віован™ — новий двокомпонентний фунгіцид для захисту олійних культур
• Ріджбек™ — новий інсектицид на основі молекули Isoclast® і біфентрину для захисту зернових колосових культур, кукурудзи та сої від комплексу сисних і листогризучих шкідників.

Також планується розвиток нового післясходового гербіциду Кордус™ Флекс для посиленого контролю бур’янів у посівах кукурудзи й інноваційного біологічного препарату Блу™ N, що забезпечує додаткове надходження азоту з атмосфери та підвищення врожайності широкого спектра культур.

_____________________

 

У планах компанії на наступні п’ять років — збільшити виробництво насіння кукурудзи на 30% шляхом додаткових інвестицій в українське виробництво, забезпечуючи українських аграріїв насінням локального виробництва, яке має найсучаснішу генетику та відповідність міжнародним стандартам якості. Також Corteva планує експортувати високоякісне насіння, вироблене в Україні, у ЄС та країни Центральної Азії, сприяючи надходженню коштів у бюджет від експорту.

 

Успіхи в Україні та світі

У глобальному вимірі компанія звітувала про збільшення на 8% чистих продажів насіння за перше півріччя 2023 року — до майже 7 млрд дол. США, порівнюючи з І півріччям 2022 року. Це було зумовлено посиленим попитом на високотехнологічну продукцію компанії. Глобальний ринок дещо лихоманить, але фундаментально сільське господарство є позитивним — і агровиробники у всьому світі прагнуть використовувати у своїй роботі високоякісні інноваційні рішення та продукти.

corteva 07 09 23 1

У регіоні Східної та Центральної Європи, частиною якої є Україна, компанія має хороші показники як по насінню, так і ЗЗР, завдячуючи фермерам, які свідомо та стабільно обирають якісні продукти. А позиція керівництва щодо безумовної підтримки України та допомоги фермерам у захисті продовольчої безпеки регіону в умовах повномасштабної війни аграрна спільнота сприймає позитивно, що призводить до зростання частки компанії на ринку.

 

_____________________

Коментар

corteva 07 09 23 dmitriev

Олександр Дмитрієв, керівник бізнесу Corteva Agriscience

— Команда Corteva завжди на зв’язку з фермерами, ми постійно в пошуку нових ефективних рішень і пропонуємо сучасні продукти та сервіси, за допомогою яких навіть у складних умовах можна отримати відмінний результат. Ми провадимо виважену цінову політику, розуміючи скрутне економічне становище, у якому опинилися фермери, і для нас велика честь працювати поруч з українськими агровиробниками, робити все залежне, щоб підтримати їх у складні воєнні часи та допомогти забезпечувати економіку України й продовольчу безпеку світу.

_____________________

 

За результатами сезону 2022/23 на поточний момент Corteva посідає 2-гу позицію на ринках насіння і засобів захисту рослин, на яких компанія конкурує. Так, Pioneer® є брендом №1 на ринку кукурудзи та №2 — на ринку соняшнику із суттєвим зростанням. На ринку засобів захисту рослин Corteva Agriscience посідає 4-ту позицію на ринку. З тим, як наголошують фахівці, такі зіркові продукти, як Аканто Плюс® і ГеліантексТМ — це два лідери продажів у сегменті ЗЗР.

 

Потужна підтримка й розвиток

За потужний внесок компанії в підтримання українців і розвиток політики корпоративної соціальної відповідальності протягом повномасштабної війни Corteva Agriscience нещодавно отримала відзнаку Business Hero («бізнес-герой») від Європейської Бізнес Асоціації.

Так, з початку 2022 року на підтримання українців, соціальні та медичні ініціативи, відновлення й розвиток малого фермерства Corteva Agriscience спрямувала понад 2 млн доларів США. Постраждалі від війни українські фермери отримують насіння від Фонду Говарда Г. Баффета за сприяння Соrteva Agriscience, розпочинається нова співпраця з USAID для підтримання агровиробників, 134 фермерки навчаються сталого розвитку бізнесу під час війни в рамках Програми TalentA-2023.

 

Ринок часів війни

Експерти компанії наголошують, що повномасштабна війна змінює аграрний ринок. Зокрема, упродовж сезону-2022/23 спостерігалася зміна структури посівних площ: висока прибутковість і менша залежність від експорту морським шляхом спричинили зростання привабливості соняшнику та ріпаку — площі в країні загалом зросли на 7 та 20% відповідно проти попереднього року. Також фермери відмовлялися від ранньої купівлі насіння, до чого тяжіли до повномасштабних бойових дій, і ухвалювали рішення ближче до посівної або часу внесення засобів захисту рослин.

 

_____________________

Коментар

corteva 07 09 23 turchinov

Олексій Турчинов, керівник виробництва Corteva Agriscience в Україні

— Упевненість у Перемозі й потужний розвиток сільського господарства з боку компанії підтримується продовженням інвестицій у виробничий насіннєвий комплекс і підтримку громад регіону. Також ми збільшуємо кількість гібридів кукурудзи, які вирощуємо в Україні. Вироблене на нашому виробничому комплексі насіння отримало нагороду за найкращу генетичну чистоту серед усіх виробництв Corteva у Європі. Ми очікуємо, що до кінця року експорт насіння, виробленого на нашому заводі, до країн ЄС зросте.

_____________________

 

Також українські фермери не кидаються з однієї крайності в іншу: підтримують високий рівень землеробства й провадять зважену виробничу політику. «Є певний феномен: кукурудзу називали найменш прибутковою і прогнозували значне скорочення площ. Однак наші фермери підтримують вирощування цієї фундаментальної культури на хорошому рівні. Це є свідченням стабільного господарювання», — зауважив Олександр Дмитрієв.

 

Запити фермерів у пріоритеті

На думку фахівців, український фермер, як правило, не робить необдуманих кроків, не обирає сумнівні дешеві продукти й ризиковані технології. І Corteva Agriscience завжди йде назустріч у пошуках найефективніших і найприбутковіших рішень для агровиробника. «Успішна робота із сільгоспвиробниками передбачає постійний контакт і ґрунтовний аналіз зовнішніх та внутрішніх чинників, які постійно змінюються. Широка лінійка продуктів, яку пропонує Corteva Agriscience українським сільгоспвиробникам, дозволяє врахувати природно-кліматичні умови й потреби фермерів залежно від технології, яку вони прагнуть застосовувати в полі. У 2023–2024 роках асортимент насіння кукурудзи налічуватиме 36 гібридів у всіх групах стиглості залежно від потреб аграрія, а соняшнику — 29 гібридів для різних технологій вирощування. Ми плануємо вихід новинок як у портфелі насіння, так і засобів захисту рослин, які допоможуть нашим клієнтам забезпечувати продовольчу безпеку країни», — наголосила Олександра Білаш, керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні.

corteva 07 09 23 2

 

Знання — це урожай

Попри труднощі, спричинені війною, фермери й далі орієнтуються на сучасні гібриди та передові засоби захисту рослин, прагнучи отримувати високі врожаї за умови оптимального використання ресурсів. Фахівці Corteva тісто співпрацюють із ними, розширюючи програму дослідів на власних агрополігонах і фермерських полях та допомагаючи фермерам уникнути помилок у вирощуванні й опанувати технології, які дозволять їм отримати максимум від посівів соняшнику, ріпаку, кукурудзи й інших культур.

«Ніхто з аграріїв не опускав руки, всі планують, аналізують, експериментують, застосовують різні підходи. Тенденцією сезону стала оптимізація технологічних процесів і посилення уваги до ефективних технологій — фермери розуміють, що це найліпший шлях до отримання великих урожаїв за розумних витрат. Щоб допомогти їм, ми фокусуємося на нових дослідженнях, вивчаючи вплив на гібриди різних умов вирощування — густоти посівів, засобів захисту, зокрема біологічних препаратів, технологій і комбінацій оптимального використання добрив, кліматичних зон тощо, — розповідає спеціаліст з агрономії Corteva Agriscience в Україні Павло Голосний. — Наукова робота має відбуватися на високому професійному й технологічному рівні. У Corteva є всі складові для цього — високопрофесійна команда, надсучасна техніка та лабораторне оснащення. І ми націлені дати чітку кваліфіковану відповідь на запити агровиробників».

corteva 07 09 23 3

 

 23 лютого 2024
Станом на 23 лютого з початку 2023/24 маркетингового року Україна експортувала 28,15 млн тонн зернових і зернобобових культур, з яких 4,274 млн тонн було відвантажено з початку поточного місяця.
Станом на 23 лютого з початку 2023/24 маркетингового року Україна експортувала 28,15 млн тонн зернових і зернобобових культур, з яких 4,274 млн тонн було відвантажено з початку поточного місяця.
23 лютого 2024
 23 лютого 2024
Цього тижня на овочевому ринку України відновилася тенденція подорожчання столових буряків.
Цього тижня на овочевому ринку України відновилася тенденція подорожчання столових буряків.
23 лютого 2024
 23 лютого 2024
Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, розпочали підживлення озимих культур – пшениці та ріпаку на площі 3 600 га.
Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, розпочали підживлення озимих культур – пшениці та ріпаку на площі 3 600 га.
23 лютого 2024
 23 лютого 2024
Перші два судна «Українського дунайського пароплавства» (УДП) з навантаженими українськими товарами баржами вирушать альтернативним маршрутом на Дунаї вже найближчими днями.
Перші два судна «Українського дунайського пароплавства» (УДП) з навантаженими українськими товарами баржами вирушать альтернативним маршрутом на Дунаї вже найближчими днями.
23 лютого 2024
 23 лютого 2024
Будівництво біометанових заводів є не лише великим кроком у розвитку екологічних технологій та заміщення природного газу. Інвестиції у цей глобальний для України напрям дозволять створити нові робочі місця, сприятимуть розвитку інших галузей.
Будівництво біометанових заводів є не лише великим кроком у розвитку екологічних технологій та заміщення природного газу. Інвестиції у цей глобальний для України напрям дозволять створити нові робочі місця, сприятимуть розвитку інших галузей.
23 лютого 2024
 23 лютого 2024
Верховна Рада України 22 лютого прийняла у другому читанні та цілому закон про введення в Україні електронних аграрних розписок.
Верховна Рада України 22 лютого прийняла у другому читанні та цілому закон про введення в Україні електронних аграрних розписок.
23 лютого 2024

Please publish modules in offcanvas position.