Василь Стефурак: «Бачу шлях до розвитку вівчарства»

Василь Стефурак: «Бачу шлях до розвитку вівчарства»

/ Сучасне тваринництво / Четвер, 08 квітня 2021 11:15

Фермер Василь Стефурак живе в горах — у селі Молодятин Коломийського району Івано-Франківщини. Як відомо, це мальовничі й історичні місця: звідти родом — Олекса Довбуш. Пан Василь замолоду помандрував світами, працював у відомих закордонних фірмах — наприклад, у корпорації «Кока-кола». Коли повернувся додому, здивувався, що в продажі є баранина з Нової Зеландії, а вітчизняної не купиш.

У 2012 році заснував громадську організацію «Молодятинські опришки», що займається мисливством і традиційними гуцульськими ремеслами, зокрема й вівчарством. Ця справа знайома йому з дитинства, він уважає, що гуцули й вівці — це природний симбіоз живих істот. Вівця — унікальна тварина, суперкорисна: вона дає шерсть, молоко, м’ясо і шкіру. Фермер вивчав роботу вівчарів у Казахстані, Киргизстані, Туреччині, Австрії. Вважає, що тисячолітні традиції можна і треба поліпшувати за допомогою сучасних технологій. Створив господарство, що називається Центр відродження вівчарства. П’ять років тому очолив Асоціацію вівчарів України, буває на слуханнях у Верховній Раді, де обстоює інтереси галузі. Фермер-гуцул переконаний, що в Карпатах вівчарство — це можливість дати гірському краю розвиватися.

06 445 75 1

Василь Стефурак, фермер

 

• Чи велика у вас отара, пане Василю?

— Є поняття товарного фермерства, коли отари — це тисячі голів. А селекція — це як робота інженера в конструкторському бюро: вона не масова. Маю 200 голів породистих овець. За племінної роботи фермер не може їх тримати забагато. У мене максимум було 500 голів одночасно. Тому що маєш кожну вівцю знати в обличчя. Потрібно досліджувати їх, знаходити тих, що здатні жити в наших непростих умовах.

Я перебрав пару десятків порід маточного поголів’я — австрійські, німецькі, середньо-азійські… Звичайна вівця дає до літра молока на день, породиста — до трьох. Ваш скромний слуга опікується вівцями 10 років, із них активною селекцією — років сім. Основна мета — дати жителям віддалених гірських населених пунктів таку породу овець, яка витримуватиме суворий клімат Карпат, терпітиме болотисту місцевість, щоб гниль копитна їх не била.

Взявши за основу найкращі європейські й азійські породи, застосовую методи схрещення, покращення, адаптації… Вивожу свою карпатську породу овець, яка б відповідала сучасним світовим вимогам. Тримаю кілька десятків порід, зокрема екзотичних. Штучні запліднення не проводжу, все має відбуватися природно.

Тепер в українських реаліях бачу, що найбільшу ефективність показують дві породи овець: м’ясо-молочна й молочно-м’ясна. І обов’язково — з тонкорунною вовною: на неї завжди є попит, із неї багато чого можна зробити. На ринку бракує хорошої тонкорунної вовни. Груба йшла на шинелі, але їх масово вже ніхто не робить. Тож працюю й над покращенням у породах овечої вовни.

Почав роздавати породистих баранчиків людям: спершу — безплатно, роздав десь пару тисяч голів. Потім установив таку символічну ціну — 100 доларів за особину. Бо ми більше бережемо не отримане задурно, а куплене. Або можу барана виміняти на щось. Його господар доглядатиме і через два-три роки матиме отару овець, акліматизованих до умов Карпат.

 

• Самотужки ведете «конструювання»? Так були ж в Україні наукові інститути, які провадили селекцію у тваринництві?

— Справді: були… Є у нас Національна академія аграрних наук. У чотирьох гірських областях держави було чотири інститути НАНУ. На сьогодні на ладан ледве дихає тільки Карпатський інститут у Львові. Три решта — мабуть, мертві. Робота із селекції щодо того, куди нам рухатися, там не ведеться.

06 445 75 2

 

• Де ваші вівці мешкають — у кошарі? Які потрібні умови їх утримування?

— Від батьків мені зосталася хата в горах. Вівці вигідні, коли вони якнайбільше часу проводять на пасовищі. Весь час я практикував холодне утримування. Ті умови, що їх витримують вівці, — жодна інша тварина не змогла б. Більшу частину року моя отара випасається просто неба. Охороняю їх за допомогою електропастуха, сучасної огорожі з датчиками. Світ рухається вперед. Ми ж не за допомогою трембіти нині спілкуємося? Але цього року вже почав будувати невеличку криту ферму. Бо хижаки теж призвичаюються… Буває, вовки обійдуть електроогорожу й виріжуть ягнят. Потрібні добрі пси, їх теж треба спеціально розводити.

 

• А не в Карпатах, а десь в азовському степу біля моря ваші вівці приживуться?

— Не проблема взагалі! Чого вся Середня Азія розводить ті вівці? Бо там природа сувора. Я вивчав цю справу в Середній Азії, в Казахстані. Бував в Альпах біля Зальцбурга — в австрійській Баварії. Вівці, на відміну від корів, не такі вибагливі. У них — найдовший кишківник… Тож усюди — чи на холодному високогір’ї, чи на пісках у степу, чи у гарячій пустелі — скрізь вони вищипають бідну траву, знайдуть собі поживу. Їдять навіть борщівник Сосновського, який є шкідливою рослиною… А великій рогатій худобі, якщо ти не сипонеш зерна й комбікорму — толку не буде.

 

• Уряд торік обіцяв часткову компенсацію закупівлі племінних тварин. Це спрацювало, на Вашу думку?

— Не лише обіцяв, а й виконав. Нас послухали, нас зрозуміли, нам дали компенсацію — ми рухаємося далі. Не просто просимо в держави гроші — ми даємо хороші показники. Торік фермери-вівчарі в повному обсязі скористалися цим інструментом. І наростили поголів’я. Найкраще спрацювала Хмельниччина. Наприклад, два роки тому в Шепетівському районі було всього 80 голів овець. А на 1 січня 2021 року у тому самому районі — вже 17 тис. голів. Загалом за останній рік поголів’я овець в Україні скоротилося десь на 5% проти попереднього. Однак ми збільшили експорт на 100% у кількості голів, а в грошовому вимірі — на 270%, — пошлюся я на Державну митну службу України. Це в умовах коронокризи. Нібито протилежні тенденції? Поголів’я зменшується, а продажі ростуть? Але вони прогнозовані. Бо неефективних тварин спродують, ріжуть, а натомість купують добрих. Плекають високоякісні породи, які дають хороші результати.

 

ДОВІДКОВО

Нині діє Державна програма розвитку регіону українських Карпат на 2020–2022 роки. Мета її — вирівнювання диспропорцій у соціально-економічному розвитку гірських територій Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської й Чернівецької областей.

Крім того, Українська асоціація районних й обласних рад у партнерстві з посольством Польщі втілює проєкт «Сталий розвиток Українських Карпат». Його фінансують поляки в рамках програми міжнародної співпраці з метою сталого розвитку.

 

• Під Шепетівкою в мене живе знайомий свинар… Може, йому теж варто на вівці перейти?

— Воно, може, було б справді розумно. Бо зі свинями чимало проблем. То африканська чума, то перепони експорту… Якісь народи не їдять свинини, інші — священних корів, а баранину вживають усі, бо це — найкраще м’ясо. Овече молоко, сир є дуже корисними й цінуються дуже. А ще ж — вовна… Вівці — хороший збут, зокрема й за кордон. Це стає модним — люди заводять овець. Однак маю сказати: перед тим, як заходити в овечій бізнес, звертайтеся за порадою до тих, хто це вміє. А раптом щось не так? Треба, щоб за будь-якою справою придивлялися технологи, спеціалісти. Робіть якісну продукцію — матимете збут у будь-яких умовах. Нині вівчарство є беззбитковим, але захмарних прибутків не приносить. А воно може стати високорентабельним. Тільки не треба гратися у вівчарство — варто будувати його як бізнес.

 

• У Фейсбуці я побачив, що вам подарували дримбу — старовинний інструмент пастухів. То якийсь символ?

— Музичний інструмент пастухів. То ґазди з Косова мені подарували — щоби я, так би мовити, ніс гуцульську культуру в маси. В Австрії навколо ферм процвітає зелений туризм. Це теж приклад для Карпат. Я справді граю на дримбі. Можу й на трембіті погудіти.

 

Розмовляв Віктор Борзненко

 

 12 квітня 2024
Станом на 12 квітня на контрольованій Україною території вже засіяно 1 млн 260 тис. га зернових та зернобобових культур.
Станом на 12 квітня на контрольованій Україною території вже засіяно 1 млн 260 тис. га зернових та зернобобових культур.
12 квітня 2024
 12 квітня 2024
Європейський ринок сухого молока вчергове помітно «просів». Це миттєво відобразилось і на вартості українського товару, оскільки саме в Європу з України останнім часом експортується левова частка сухого молока.
Європейський ринок сухого молока вчергове помітно «просів». Це миттєво відобразилось і на вартості українського товару, оскільки саме в Європу з України останнім часом експортується левова частка сухого молока.
12 квітня 2024
 12 квітня 2024
Corteva, Inc., глобальна винятково сільськогосподарська компанія, спільно з державним АТ «Ощадбанк» розширюють партнерську програму кредитування українських агровиробників, даючи можливість купувати на вигідних умовах засоби захисту рослин компанії. Наразі за умовами цієї програми кредитування за зниженими ставками фермери можуть придбати насіння соняшнику, кукурудзи та озимого ріпаку преміальної генетики бренду Pioneer®.
Corteva, Inc., глобальна винятково сільськогосподарська компанія, спільно з державним АТ «Ощадбанк» розширюють партнерську програму кредитування українських агровиробників, даючи можливість купувати на вигідних умовах засоби захисту рослин компанії. Наразі за умовами цієї програми кредитування за зниженими ставками фермери можуть придбати насіння ...
12 квітня 2024
 12 квітня 2024
Європарламент схвалив оновлені «директиви щодо сніданків», згідно з якими на етикетках товарів повинна чітко вказуватись країна походження меду, а також чіткіше маркуватися вміст цукру у фруктових соках. Нові правила запровадять також для джемів та мармеладів.
Європарламент схвалив оновлені «директиви щодо сніданків», згідно з якими на етикетках товарів повинна чітко вказуватись країна походження меду, а також чіткіше маркуватися вміст цукру у фруктових соках. Нові правила запровадять також для джемів та мармеладів.
12 квітня 2024
 12 квітня 2024
У січні-лютому 2024 року Україна відправила на експорт 144 тонни живих овець і кіз на суму $158 тис.
У січні-лютому 2024 року Україна відправила на експорт 144 тонни живих овець і кіз на суму $158 тис.
12 квітня 2024
 12 квітня 2024
У Харківської області «Агрофірма "Світанок"» виробила першу в Україні органічну горіхову олію, яка виготовлена в повністю органічному виробничому ланцюжку: органічний горіховий сад – органічний виробник олії. У ДП «Укрметртестстандарт» проведені необхідні випробування та отримані висновки.
У Харківської області «Агрофірма "Світанок"» виробила першу в Україні органічну горіхову олію, яка виготовлена в повністю органічному виробничому ланцюжку: органічний горіховий сад – органічний виробник олії. У ДП «Укрметртестстандарт» проведені необхідні випробування та отримані висновки.
12 квітня 2024

Please publish modules in offcanvas position.