agro business 160 160

Головні технологічні аспекти виробництва свинини в приватних господарствах зони Степу

Головні технологічні аспекти виробництва свинини в приватних господарствах зони Степу

/ Сучасне тваринництво / Середа, 08 березня 2023 10:40

Виробництво свинини в приватних чи фермерських господарствах відіграє особливу роль у забезпеченні населення України харчовими продуктами тваринного походження, що потрібні для нормальної життєдіяльності людини

Виробництво м’яса як джерела тваринних білків є одним із вагомих чинників у розв’язанні продовольчої проблеми. В загальному світовому м’ясному балансі воно сягає близько 40% і надалі лишатиметься важливою складовою харчування людей, а широкомасштабний попит на нього зростає зі зростанням населення нашої планети.

У нашій країні відсоток господарств різних форм власності з виробництва свинини достатньо високий, що істотно впливає на створення українського м’ясного балансу. Основна питома вага неспеціалізованих господарств належить сільськогосподарським підприємствам. Спостерігається поширення свинарства в присадибних господарствах. Також у сучасних умовах створюються фермерські господарства. Розвивається виробництво свинини в підсобних господарствах підприємств і організацій.

Ми хочемо зупинитись на головних технологічних аспектах виробництва свинини у приватних господарствах, що суттєво впливає на забезпечення людства м’ясними продуктами загалом.

На першому етапі господар підбирає та купує поросят. Під час купівлі слід звернути увагу на походження, щоб ця тварина була від високопродуктивних батьків і районована у цій зоні для швидшої акліматизації. Здорове порося повинне бути рухливим, щетина — блискучою й щільно прилягати до шкіри, п’ятачок — рожевим, прохолодним на дотик і вологим, температура тіла — на рівні +38…+40 °С.

Швидше ростуть і додають у масі тварини з високими ногами та міцним кістяком, голова має бути середньої величини, тулуб — прямий і довгий, грудина — широка і глибока, спина — широка і пряма, що переходить у закруглені глибокі боки, правильний прикус щелеп, відсутність мопсоподібності, що вказує на риніт.

Порідність також має важливе значення. Помісні й гібридні поросята краще ростуть, мають кращі відгодівельні якості, менше хворіють і не дуже вибагливі до умов утримання. Багаторічні дослідження науковців ІСГС НААН свідчать, що в зоні Степу добре зарекомендував себе молодняк, отриманий від поєднань маток великої білої породи з кнурами великої чорної, уельс, дюрок і ландрас.

Купуючи тварин, важливо бути обізнаним про благополучність господарства від інфекційних захворювань, вимагати ветеринарне посвідчення на порося, а також воно має бути щепленим від бешихи, чуми, хвороби Ауеску та паратифу.

У виборі свинки для отримання поросят слід звертати увагу на форму і кількість сосків — їх має бути не менше як 12 (рівномірно розміщені, добре розвинуті й не кратерні).

Для вирощування свиней на плем’я слід правильно організовувати моціон і повноцінну годівлю, прогулянки тварин близько 2 год на добу протягом року, в літній період рекомендується випасати.

svinina 35

У структурі зимового раціону свинок концентровані корми становлять 70–75%, соковиті — 15–20, грубі (сінна мука) — 5–7, 3–5 — кормів тваринного походження, зелені корми (трава бобових) у літній період — до 40%. Приблизний раціон для цих тварин у зимовий період уміщує суміш зернових — 1,5 кг, зокрема горох — 0,2 кг, сінну муку — 0,3 кг, шрот або макуху — 0,3 кг, картоплю варену (буряк) — 2–2,5 кг, відвійки свіжі — 1–2 кг, сіль кухонну — 15 г, мінерально-вітамінна добавка — 20 г, влітку сінне борошно та соковиті замінює 2–3 кг зеленої маси.

Свинку, призначену для відтворювання, бажано брати із зимових опоросів, жива маса під час парування в 9–10 місяців має бути на рівні 90–120 кг. Опороси слід планувати так: перший — наприкінці зими, другий — у середині й кінці літа.

Свиноматки приходять в охоту через кожні 18–21 день у середньому через 20 днів — за правильних годівлі й утриманні. Охота триває від 24 до 48 год, протягом яких свиноматок треба спарувати: у тварини погіршується апетит, з’являється відмова від корму, хвилювання, припухлість зовнішніх статевих органів. Запліднювати матку слід після появи рефлексу нерухомості за надавлювання рукою на поперек. Свиноматок покривають два рази за виявлення охоти й через 10–15 год. Якщо матка за 20–22 дні після покриття не прийшла в охоту, то її вважають поросною. Поросність маток триває в середньому 113–116 днів.

Годівля кнурів-плідників, як і маток, має бути повноцінною. Тип годівлі кнурів — концентратний. Приблизний раціон складається із зернових злакових (ячмінь, пшениця, овес, кукурудза) — 1,7 кг, гороху — 0,1 кг, сінного борошна — 0,4 кг, шроту — 0,1 кг, рибної муки — 0,2 кг, картоплі вареної або моркви, буряка — 1,4 кг, влітку зеленої маси — 2 кг, солі — 17 г, мінерально-вітамінної добавки — 35 г. За тривалого незлучного періоду норму годівлі зменшують на 20%. Напувають тварин вволю.

Молодих кнурів парують у 9–11 місяців за живої маси 120–130 кг. Більш раннє використання молодих кнурів не лише негативно позначається на їх розвитку, а також є причиною низького запліднення маток. У віці 9–14 місяців за помірного (до 4-х садок у місяць) використання кнурів вони добре ростуть і розвиваються. Не слід допускати ожиріння кнурів, обов’язково використовувати щоденний моціон двічі на день, улітку бажано випасати. Моціон слід організовувати на вигульних майданчиках або влаштовувати раз на добу прогін тварин перед годівлею протяжністю 2–3 км в обидва кінці, що запобігатиме захворюванню кінцівок, легень, серцево-судинної системи, розладам відтворювальної функції та подовжить строк використання свиней.

 

Моціон молодих свинок і кнурів

Для збільшення кількості й покращення якості сперми тваринам рекомендується згодовувати овес, просо — 30–40% поживності зернової суміші, а також 200 г рибного борошна або 2 л відвійок.

Режим використання кнурів-плідників: одна садка на п’ять днів — для молодих кнурів (у віці до 2 років) та в 3 дні — для дорослих тварин.

Вирощування молодняку на плем’я та відгодівлю. Залежно від цілі вирощування молодняку — на плем’я чи для відгодівлі — господар обирає метод і дотримується окремих вимог. Відомо, що кількість і якість приплоду залежить від умов утримання і годівлі поросят після опоросу матки. Дуже важливим є раннє привчання поросят до поїдання кормів, на 3-й день після народження поросятам можна давати воду, на 4–5-й день дають крейду, червону глину, дернину, підсмажене зерно ячменю. На 5-й день (за наявності) привчають до поїдання незбираного молока, зернової суміші або повноцінних комбікормів (соковитих — вареної картоплі, буряку). Кількість даванок кормів у період привчання має бути невеликою. Поросята повинні цей корм з’їсти приблизно за 2 год, велике значення має якість кормів. У 10–20-денному віці поросят годують 5–6 разів на добу. Поросят, яких відлучили від матки, годують відповідно до рекомендованих норм. Приблизний раціон годівлі для поросят, яких відлучили від матки віком 2–4 місяці, становить: зернової суміші (краще повноцінного комбікорму) 1,2 кг, відвійок молочних — 1 л, соковитих (зимою), зелених (літом) кормів — 0,5 кг.

03 04 490 491 63

Для вирощування молодняку на плем’я відбирають найкращих свинок і кнурців, тобто вирівняних за ростом і розвитком без будь-яких вад екстер’єру та зовнішніх даних, рівне, трохи продовгувате рило, розвинуті ноги й ратиці з правильною постановою не іксоподібні тощо. Віднімають поросят не раніше як у 45 днів.

Кнурців, які призначаються для відгодівлі, каструють у віці 15–20 днів, віднімають не раніше як у 21 день. Як правило, існує кілька типів відгодівлі свиней: м’ясний, беконний, напівсальний, сальний. Найбільш економічно вигідною є м’ясна відгодівля. За такої відгодівлі на 1 кг приросту маси витрачається 3,9–5,0 корм. Одиниць (к. од.) корму, тоді як за відгодівлі до жирних кондицій — 6,3–7,5 к. од. і більше. На м’ясну відгодівлю потрібно ставити поросят від свиней скоростиглих порід (уельська, ландрас, українська м’ясна) або їх помісей у віці 3–4 місяці й закінчувати її у 7–8-місячному віці за живої маси 110–120 кг.

Основним кормом за такої відгодівлі у весняно-літній період є зелена трава бобових культур і пасовищ, яку або спасують на випасі, або згодовують скошеною з розрахунку 25–35% поживності раціону підсвинків, решту його становить суміш концентрованих кормів. В осінньо-зимовий період основним кормом є картопля. Картоплю починають згодовувати з 2 кг і до кінця відгодівлі доводять даванку до 8–10 кг на добу у вареному вигляді. Також добавляють суміш концентрованих кормів (ячмінь — 0,4 кг, кукурудза — 0,2 кг, горох — 0,2, пшеничні висівки — 0,2 кг), сіль — 15 г, крейду — 6 г.

Одним із типів м'ясної відгодівлі є беконна. На беконну відгодівлю відбирають молодняк із розтягнутою середньою частиною тулуба, з менш розвиненими лопатками й окороками та використовують чистопородних або помісних підсвинків, які повинні бути добре і правильно відгодовані на відповідних кормах і забиті не старше 8-місячного віку. Жива маса їх має бути 70–100 кг, забійна — близько 75% живої маси, а вихід бекону — 55–57%. Найкращий бекон одержують від підсвинків у віці 6–6,5 місяця за живої маси 80–92 кг.

Відгодівлю підсвинків на бекон проводять «на ногах», тобто у весняно-літній період відгодовуваних тварин утримують у таборах, на пасовищах, а в осінньо-зимовий період підсвинки в обов’язково повинні мати активний моціон і проходити в обидва кінці у перший період відгодівлі 1–1,5 км, в другий період відгодівлі — 0,5 км. За 10–15 днів до закінчення відгодівлі прогулянки припиняють, але підсвинків випускають у дворики.

Взимку годують тварин на бекон за концентратним, концентратно-картопляним і концентратно-коренеплодним типами годівлі згідно з рекомендованими нормами й залежно від набору кормів якими може забезпечити свиней господар. За концентратного типу годівлі згодовують суміш зернових (ячмінь — 0,7 кг, кукурудзу — 0,5 кг, пшеницю — –0,4 кг, горох — 0,4 кг), комбі силос — 1,4 кг, крейду — 6 г, сіль — 17 г, премікс — 34 г. Концентратно-картопляна відгодівля містить: ячмінь — 1 кг, горох — 0,3 кг, трав’яне борошно — 0,2 кг, шрот соняшниковий — 0,2 кг, відвійки — 0,8 кг, картоплю запарену — 4 кг, сіль — 17 г, премікс — 34 г. За концентратно-коренеплодної відгодівлі застосовують: 0,8 кг ячменю, 0,5 кг кукурудзи, 0,3 кг гороху, 0,2 кг трав’яного борошна, 0,8 кг відвійок, 4 кг кормового буряку, 17 г солі, 34 г преміксу, 45 г преципітату.

Важливим аспектом у годівлі свиней є переробка зернових кормів. Розмелювання, плющення, екструдування, гранулювання чи підсмаження концкормів покращує їх смакові якості й збільшує ефективність засвоєння організмом тварини, а це, своєю чергою, підвищує продуктивність свиней.

 

Лілія ГЕРАНІНА, старший науковий співробітник
сектору тваринництва ІСГС НААН
Олег ГАЙДЕНКО, канд. тех. наук, учений секретар,
завідувач відділу маркетингу та наукового
забезпечення трансферу інновацій ІСГС НААН,
ст. наук. співроб., дорадник з питань механізації
сільського господарства та економіки с/г виробництва

 

 03 березня 2024
Українські виробники цього тижня знову підвищили вартість білокачанної капусти. Капуста подорожчала одразу до 8-12 гривень за кілограм. Це означає, що її продають на 26% дорожче ніж тиждень тому.
Українські виробники цього тижня знову підвищили вартість білокачанної капусти. Капуста подорожчала одразу до 8-12 гривень за кілограм. Це означає, що її продають на 26% дорожче ніж тиждень тому.
03 березня 2024
 03 березня 2024
Аліна Різник із села Гельмязів, що на Золотоніщині, вирощує екзотичні рослини. У її колекції жимолость, актинідія, айва, інжир та лохина.
Аліна Різник із села Гельмязів, що на Золотоніщині, вирощує екзотичні рослини. У її колекції жимолость, актинідія, айва, інжир та лохина.
03 березня 2024
 02 березня 2024
Комунальне підприємство «Добробут Захід» П’ядицької громади Івано-Франківської області розпочало органічну сертифікацію плантації лохини.
Комунальне підприємство «Добробут Захід» П’ядицької громади Івано-Франківської області розпочало органічну сертифікацію плантації лохини.
02 березня 2024
 01 березня 2024
Продовольча та сільськогосподарська організація Об'єднаних націй (ФАО) у співпраці з Мінагрополітики надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.
Продовольча та сільськогосподарська організація Об'єднаних націй (ФАО) у співпраці з Мінагрополітики надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.
01 березня 2024
 01 березня 2024
Всесвітня рада томатів на переробку оприлюднила спрогнозувала, що світове виробництво технічних томатів зросте на 6% до 47 млн тонн. В ряді країн, серед яких Україна, виробництво зросте набагато більше.
Всесвітня рада томатів на переробку оприлюднила спрогнозувала, що світове виробництво технічних томатів зросте на 6% до 47 млн тонн. В ряді країн, серед яких Україна, виробництво зросте набагато більше.
01 березня 2024
 01 березня 2024
Аграрії чотирьох областей України – Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської розпочали посівну ярих зернових та зернобобових. Сіють пшеницю, ячмінь і горох.
Аграрії чотирьох областей України – Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської розпочали посівну ярих зернових та зернобобових. Сіють пшеницю, ячмінь і горох.
01 березня 2024

Please publish modules in offcanvas position.