Як повідомляють аналітики проекту EastFruit, більшість виробників стримують продаж даного овоча з метою подальшої більш вигідної реалізації. При цьому ті продавці, які продовжують його реалізовувати, пропонують цибулю досить дрібними партіями.
Згідно з даними моніторингу, з початку поточного тижня, українські фермери підняли відпускні ціни на цибулю в середньому на 19%. За словами фахівців, ще минулої п'ятниці реалізовували цибулю в межах 12-14 грн за кг. Сьогодні ж ця продукція надходить в продаж по 15-16 грн за кг.
Читайте також: Картопля на оптових ринках України подорожчала на 10%
Учасники ринку це пояснюють високим попитом на цибулю хорошої якості з боку оптових компаній. Однак, на думку оптових компаній, в основному проблеми виникають не з кількістю, а з якістю продукції.
Експерти зазначають, що в результаті чергового подорожчання цибуля в Україні вже коштує в середньому 4,5 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Більш того, ціни на цю продукцію знову досягли рекордних показників для даного періоду.
За матеріалами east-fruit.com





