Середа, 19 лютого 2020 17:50

Ранню картоплю в Україні почнуть збирати вже на початку квітня

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Перша рання картопля від українських фермерів на ринку з’явиться вже у першій половині квітня, якщо весна не буде екстремально холодною.

За попередніми прогнозами трейдерів особливістю цього сезону буде не тільки ранній старт – пропозиція першої картоплі значно збільшиться у порівнянні із останніми роками, повідомляє Інфо-Шувар.

Аналітики зауважують, що цьогоріч виробники Закарпаття та Півдня збільшили площі під ранньою картоплею.

Фермери розраховуючи продавати врожай за рекордно високою ціною з огляду на прогноз дефіциту пропозиції «старої» картоплі в кінці сезону.

Читайте також: Підготовка ґрунту, висаджування та мінеральне живлення картоплі

Першу картоплю українські фермери почали садити в теплиці ще у січні.

За даними експертів у 2019 році сезон української ранньої картоплі «відкрився» в кінці квітня ціною 30-35 грн/кг, а в середині травня ранню картоплю продавали по 15-19 грн/кг.

Прочитано 584 разів