Четвер, 07 травня 2020 09:14

Україна збільшила експорт цукру до країн Азії та Африки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Україна за січень-квітень 2020 року скоротила виручку від експорту цукру до країн Європи до $209 тис., що на 80% менше, ніж минулого року – $1,1 млн.

Про це повідомляє Agravery з посиланням на наявні дані Державної митної служби.

Зазначається, що за чотири місяці поточного року Україною було експортовано цукру на $20,2 млн, що на 60% менше, ніж в аналогічний період попереднього року – $50,3 млн.

"Незважаючи на значне скорочення експорту до країн Європи, Україні вдалося наростити поставки цукру до країн Азії з початку року на 21% – з $7,3 до $8,8 млн", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ринок цукру: ціни впали до 12-річного мінімуму

Також, збільшення експортних поставок відбулося і до країн Африки.

Протягом січня-квітня цього року Україна збільшила ушестеро виручку від поставки цукру до цих країн з $0,5 млн минулоріч до $3,07 млн у поточному році. 

Також, Україна збільшила поставки цукру в країни Америки з $10,3 тис. у січні-квітні 2019 року до $83,6 тис. у цьому році.

Прочитано 464 разів