Четвер, 09 липня 2020 10:14

Майбутнє за глибокою переробкою сировини та конкурентним пакуванням продукції, – Леонід Фадєєв

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У найближчому майбутньому FADEEV AGRO представить українським аграріям сучасну автоматизовану техніку для елеваторів.

Леонід Фадєєв, керівник та власник компанії FADEEV AGRO, під час онлайн-інтерв’ю «Агробізнес Сьогодні» заявив, що нинішня криза коронавірусу поставила перед керівництвом багатьох країн світу нові виклики. Один з найбільших – продовольча безпека держави.

Зі слів керівника FADEEV AGRO, у відповідь на цей виклик відбудеться справжній прорив – глибока переробка власної харчової сировини, можливість створення максимальної доданої вартості готового продукту.

Читайте також: Мобільні насіннєві заводи – ощадливе насінництво в господарстві

Для завоювання свого місця на ринку товарна продукція має відповідати суворим вимогам споживачів і навіть бути на крок попереду. Тому умовами для впровадження таких комплексних рішень аграріями стане використання сучасного обладнання для конкурентного пакування продукції. Водночас застосування новітніх технологій автоматизації та роботизації в аграрному бізнесі України не лише зменшить вплив людського фактору, а й сприятиме росту конкуренції та продуктивності праці.

Компанія FADEEV AGRO також працює у цьому напрямі, розраховуючи найближчим часом представити споживачам нові елеваторні машини та технічні засоби.

Прочитано 589 разів