Про це повідомляє пресслужба Держрибагентства.
Зазначається, що рибопосадковий матеріал вирощено Виробничо-експериментальним Дніпровським осетровим рибовідтворювальним заводом ім. академіка С.Т. Артющика Держрибагентства.
«Контроль за процесом зариблення та охорону місць вселення водних біоресурсів здійснюють фахівці Управління Держрибагентства у Херсонській області», – йдеться у повідомленні.
Осетрові – дивовижні істоти, які з’явилися на нашій планеті понад 200 млн років тому, однак зараз більшість з них знаходяться на межі знищення. З 27 видів осетрових в Україні зустрічаються шість: білуга звичайна, севрюга звичайна, стерлядь прісноводна, осетер російський, осетер атлантичний та осетер-шип. Проте останні двоє за попередні кілька десятиріч жодного разу в уловах не фіксувалися і вважаються зниклими на території нашої держави. Решта видів має статус «вразливий» або «зникаючий» і всі вони занесені до Червоної книги України.
Читайте також: Мінекономіки ухвалило наказ щодо боротьби з небезпечними хворобами риб