Четвер, 12 серпня 2021 12:35

Уряд підтримає виробництво гречки дотаціями

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вчора, 11 серпня, під час засідання уряду прийнято проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь».

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Зазначається, що цей порядок використання коштів держпідтримки передбачає виділення 5000 грн/га виробникам гречки з обмеженням до 300 га.

«Запровадження субсидії буде сприяти збільшенню посівних площ гречки, що дасть змогу забезпечити стабільний обсяг валового виробництва гречки, яке буде дорівнює внутрішньому споживанню та в перспективі дасть можливість створити її експертний потенціал крім того буде сприяти розвитку суміжних ринків (насіння, переробки). Забезпечить сталу ціну на крупу гречану в роздрібний торгівлі та забезпечить її доступність для кінцевого споживача», – зауважили у відомстві. 

Нагадаємо, що фермери, які втратили посіви через погодні умови, отримають грошову підтримку.

Прочитано 437 разів