Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.
«Нам потрібно зробити все, щоб постраждалі фермери отримали обіцяну державну компенсацію. Оскільки, саме малі фермерські господарства створюють робочі місця в сільській місцевості, а підтримка від держави в розмірі 4700 грн на га допоможе їм не втратити рік і пересіяти чи змінити культуру», – зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України ТарасВисоцький.
Під час засідання членами засідання було заслухано зведену відомість обласної комісії Одеської області, якою було подано документи відповідно до термінів, та відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 885.
Крім того, було зазначено, що кількість отримувачів внесених до зведеної відомості обласної комісії Одеської області становить 528, загальна площа на яку надається дотація відповідно складає – 22959,69 гектарів.
Зазначається, що у 2021 році дотація надається за повністю втрачені (загиблі) посіви починаючи з 1 січня 2020 року.
Читайте також: Розвиток зрошуваного землеробства наразі є основним пріоритетом, – Мінагрополітики