П'ятниця, 23 грудня 2022 17:34

Мінагрополітики готує програму з відшкодування вартості генераторів для елеваторів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мінагрополітики України спільно зі Світовим банком готує програму з відшкодування вартості встановлення генераторів або твердопаливних котлів на елеваторах.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, передає Укрінформ.

«Є окремі точкові програми, які будуть взимку і матимуть пріоритет на деокупованих територіях. Першочергове – це компенсації по генераторах або щось подібне. Ми зі Світовим банком наразі це опрацьовуємо», – сказав міністр.

При цьому він уточнив, що в рамках програми передбачається компенсація вартості встановлення генераторів або твердопаливних котлів на елеваторах.

Також він додав, що взяти участь у програмі можна буде через Державний аграрний реєстр. Старт програми очікується після 1 січня 2023 р.

Читайте також: USAID надасть українським аграріям субгранти на зберігання зерна

Прочитано 347 разів