В Україні починає поступово відроджуватися галузь свинарства. Так, закріпивши зростання поголів'я свиней у минулому році, цьогоріч прогнозується наростити його ще на 2,2%.
Таким чином, вітчизняні сільгоспвиробники починають реалізовувати високий виробничий та експортний потенціал цієї галузі тваринництва. Про це заявив міністр Микола Присяжнюк.
Торік в Україні вдалося наростити поголів’я свиней. І вже на початок 2013 р. в усіх категоріях господарств нараховувалося поголів'я 7,52 млн голів свиней, що на 142,6 тис. більше порівняно з аналогічним періодом 2012 р. Оскільки основне зростання спостерігалося на сільгосппідприємствах, то цьогоріч держава стимулюватиме нарощення поголів’я свиней у господарствах населення.
«Вітчизняне свинарство залишається галуззю з високим виробничим та експортним потенціалом. Тому на сьогодні важливим питанням є нарощення поголів’я свиней. Торік нам вдалося збільшити показники. І нинішнього року ми прогнозуємо, що поголів’я свиней у всіх категоріях господарств зросте ще на 2,2%, до 7,68 млн голів», - зазначив очільник міністерства.