Про це повідомляє пресслужба Асоціації «Свинарі України».
Так, ціни закупівлі живця коливалися в межах 58,5-62 грн/кг, проте здебільшого тяжіли до середньозваженої ринкової позначки – 60 грн/кг, що на 7,7% вище за минулотижневу.
Постачальники свиней забійних кондицій зазначають, що торгівля йде планово, без переносів і відмов. Водночас, пропозиція тварин важчою масою зберігає тиск на ціни, хоча він помітно нижчий ніж до цього.
Читайте також: За рік споживчі ціни в Україні зросли на 3,2%
«Заготівельники наразі утримуються від прогнозів щодо подальшої зміни цін, проте більшість з них розраховує на їх стабілізацію найближчим часом. Реалізація свинини, за їх відгуками, послабилася порівняно з Великоднім періодом, але залишається відносно стабільною та плановою», – зауважують аналітики.
Окремі оператори не відкидають підвищення цін на початку літа та висловлюють сподівання, що більшу частину сезону вони тримуватимуться на оптимальному як для свиногосподарств, так і для м'ясопереробки рівні.





