Про це повідомляє АПК-Інформ.
Зазначається, що проєкт реалізується у дві черги будівництва з урахуванням сучасних вимог до енергоефективності, екологічності та безпеки виробництва.
У межах першої черги було завершено реконструкцію елеватора обсягом 84 700 м³ із розширенням виробничих можливостей.
Завод працює на власній парі, що виробляється з відходів переробки (лушпиння).
Читайте також: Інвестиції в майбутнє: як фінансувати розвиток агробізнесу сьогодні
Очікується, що після запуску другої черги виробництво подвоїться. Це дозволить підприємству не лише забезпечити повний цикл переробки олії, а й вийти на сегмент B2C, поставляючи на полиці магазинів готовий брендований продукт із доданою вартістю.
Водночас OLVIA планує подальше розширення переробних потужностей, зокрема створення виробництва з глибокої переробки кукурудзи на крохмаль із наступним фасуванням і реалізацією продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках.





