Зокрема, було знижено світові виробничі обсяги сої – на 1,1 млн т від грудневого прогнозу до 319 млн т. Це було спричинено значним зниженням показників для ПАР і США, яке не компенсує очікуване зростання врожаю в Китаї.
Разом із тим, було знижено обсяги світового виробництва соняшнику, що спричинено зменшенням виробничих обсягів олійної у ПАР та Аргентині. Збільшення показнику для Росії не компенсує загального скорочення виробництва соняшнику.
Прогноз обсягів світової торгівлі олійними культурами 2015/16 МР збільшено на 0,3 млн т до 148 млн т. Так, зокрема, USDA прогнозує збільшення експортних обсягів сої в Аргентині та сої й ріпаку в Канаді. Водночас, у США очікується зниження експортних обсягів сої.
Прогноз переробки ріпаку було підвищено для Канади та Китаю, сої – для Аргентини, В'єтнаму та Китаю.
Щодо прогнозу світових запасів олійних культур у світі 2015/16 МР, то його було занижено на 4,2 млн т до 90,9 млн т.
При цьому знижувальне котирування запасів сої зачепило Аргентину, Китай та США, а ріпаку – Канаду.