Про це повідомляє УНІАН з посиланням на коментар міністра аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко виданню «Главком» про майбутнє переформатування Кабінету Міністрів України.
«Команда міністерства, його управлінський склад буде працювати над реалізацією намічених планів і впровадженням реформ стільки часу, скільки це буде необхідно новому міністру. Раніше, в Мінагрополітики не було такої практики, каденції міністрів закінчувалися своєрідною точкою, кадровими змінами. Я не уявляю ніяких партійних інтересів, не є членом якої-небудь партії. Єдиний підхід, якого завжди дотримувався – технократичний. Він буде дотриманий у всьому, в тому числі і при передачі повноважень наступного керівника аграрного відомства»,- підкреслив Олексій Павленко.
Він також зазначив, що відставка Прем'єр-міністра України автоматично тягне за собою відставку всього уряду. При цьому він нагадав, що його заява про відставку ще раніше була подана до Верховної Ради України, вона зареєстрована і досі перебуває в парламенті. При цьому, Олексій Павленко не виключає можливості своєї подальшої роботи в урядовій команді нового складу.