Як зазначають організатори, посів кукурудзи вже завершено, і серед молодих сходів вже вирізано дизайнерський лабіринт. Концепція нового візерунку лабіринту поки що тримається у таємниці, але організатори обіцяють здивувати своїх відвідувачів, повідомляє УКАБ.
«Ми щиро вдячні нашим партнерам за допомогу у створенні кукурудзяного лабіринту та інших локацій парку. Впевнені, що разом ми зможемо долучити більше дітей та їх батьків до сімейного відпочинку на природі, ознайомити на практиці із сільським господарством. Ми дуже раді, що українцям сподобалася ідея першого в Україні агропарку розваг «Кукулабія», - зазначив автор та керівник агропарку «Кукулабія» Анатолій Циркун.
Відвідувачам необхідно буде відшукати в кукурудзяному лабіринті усі локації з питаннями, дати на них правильні відповіді, та розгадати кодове слово. На додачу до популярних минулого року солом’яного та мотузкового лабіринту, цього літа також буде створено невеликий дитячий лабіринт у кукурудзі поруч із основним.
Окрім лабіринтів відвідувачі зможуть покататися на гойдалках, пострибати на надувному батуті та розважитися на різноманітних дитячих майданчиках та місцях проведення майстер-класів. Для відпочинку передбачена затишна зона відпочинку із гамаками серед дерев та із м’якими кріслами-пуфами на газоні.
Також на території парку що вихідних буде проходити розважальна програма із ведучими, веселими конкурсами та приємними подарунками.
Окрім загальних розваг Агропарк «Кукулабія» надаватиме послуги з організації та проведення корпоративних заходів, пікніків та святкування дитячих днів народжень.
Агропарк займає площу майже у 10 гектар та знаходиться на території РСП «Столичний» (м. Київ, вул.. Велика Кільцева, 110-А). Офіційне відкриття заплановане на 15 липня 2017 року. Працюватиме лабіринт що вихідних та у свята до 1 жовтня . Вартість квитків: дорослий - 100 грн, дитячий - 50 грн. Діти ростом до 1,2 м – безкоштовно.





