Проект підтримки розрахований на 5 років. Він реалізовуватиметься спільно з урядом Австрії та допоможе 40 тисячам малих та середніх фермерам отримати фінансування для зростання виробництва, виходу на експортні ринки та зменшення парникових газів.
Програма підтримуватиме молочні кооперативи, розповідає представник IFC в Україні, Молдовіта Білорусі Джейсон Пеллмар.
«Україна має потенціал стати виробником високоякісного молока при низькій собівартості виробництва. Наша нова консультативна програма допоможе залучити в сектор відповідну експертизу, вміння та технології, і, як наслідок, сприяти приватним інвестиціям, реалізувати потенціал сектора та допоможе країні стати глобальним гравцем у виробництві молочної продукції».
Представники корпорації кажуть, що інвестиції в модернізацію молочної галузі подвоять обсяги молока до 2030 року. Адже нині виробництво продукції знизилося на 3% у 2017 році, та 4% позаторік. Всього українські підприємства виробляють 10мільйонів тонн сирого молока на рік.
До 2019 року програма працюватиме на базі пілотних господарств різних розмірів – від невеликих сімейних господарств до великих аграрних холдингів. А з 2020 року проект запрацює по всій Україні.