Техніка VERSATILE - світова історія, відроджена на Ростсільмаш

/ Механізація АПК / Понеділок, 08 квітня 2013 16:08
altТрактори - основа основ галузі сільського господарства. Саме ці машини задіяні протягом усього року, виконуючи при цьому колосальну кількість робіт. Багато в чому успішність господарства залежить від того, наскільки продуктивним, ефективним і надійним буде трактор.

З 2007 року Ростсільмаш вивів на світовий ринок серію тракторів під історичним брендом VERSATILE, придбавши канадську компанію Buhler Inc.

Сьогодні в продуктову лінійку Ростсільмаш включені трактори, представлені в декількох серіях потужністю від 190 до 575 к. с. Кожна машина призначена для певного виду сільськогосподарських робіт: від посівних до навантажувальних. Всі вони об’єднані основними принципами, закладеними в основі тракторів VERSATILE - універсальність та ефективність. Саме це робить машини затребуваними в усьому світі, незалежно від умов застосування.

- Трактори VERSATILE стали новинкою для нас, - ділиться враженнями головний агроном ФГ із Кіровоградської області Олег  Дунаєвський. - Ми давно віддали перевагу комбайнам Ростсільмаш, а тут дізналися, що компанія пропонує і трактори. Тим паче, що вони вироблені в Канаді. Вперше побачили їх на самому заводі, коли приїжджали туди з екскурсією, яку організувала компанія Ростсільмаш. Які можуть бути враження? Потужні, гарні машини, універсальності яких можуть тільки позаздрити інші виробники техніки! Ці враження тільки підтвердилися, коли ми купили VERSATILE 435. Такого продуктивного, енергонасиченого і разом з тим економічного трактора в нас ще не було.

Справжні «робочі конячки»
Якщо вашому господарству потрібен універсальний трактор, справжня «робоча конячка», яка легко впорається із орними, культиваційними і посівними роботами, то оптимальним рішенням для вас буде VERSATILE серії 2000.

altМоделі тракторів серії 2000 оснащені двигунами Cummins серії QSM 11 (обсяг 10.8 л) потужністю 375 к. с.

Двигуни відповідають головним принципам Cummins - потужність та економічність. Вони ідеально адаптовані до роботи з українським паливом.

Продуктивну роботу з причіпним обладнанням забезпечує гідравлічна система HydraFlow ® продуктивністю 170 л/хв.

На трактори серії 2000 встановлено два паливних баки загальним обсягом 927 л. Вони розташовані в центральній частині трактора, що створює рівномірний розподіл ваги на передню/задню осі незалежно від наповненості баків.

Головною перевагою цих моделей є їх конструкція, відмінна від класичних тракторів - основне баластування припадає на передні колеса - 55%. Це означає, що тягове зусилля зберігається на всіх колесах, і при роботі з важкими причіпними агрегатами не буде пробуксовки передніх коліс і, відповідно, додаткових втрат пального.

Від посіву до навантаження
Трактори серії Row-Crop із двигунами потужністю від 190 до 305 к. с. можна назвати уособленням принципу універсальності, закладеного в основу техніки VERSATILE. Вони призначені для широкого спектру сільськогосподарських робіт: від посівних до транспортних. Саме тому ці трактори вже точно ніколи не залишаться без діла. Вони створені для того, щоб стати незамінними помічниками для вашого господарства протягом усього року.

Трактори серії Row-Crop обладнані високонадійними двигунами Cummins потужністю 190, 220, 250, 280 і 305 к. с.

Максимальний крутний момент досягається у діапазоні 1400–1500 об./хв., а його запас становить більше 30%, гарантуючи стабільну роботу за будь-яких навантажень. Ці двигуни відповідають сучасним екологічним вимогам Stage IIIA (Tier 3).

До того ж, коротка база забезпечує високу маневреність (радіус розвороту менше 4 м). Трактори, що поставляються в Україну, укомплектовані поворотним переднім мостом UltraSteer (повертаються не тільки колеса, але й сам міст), що скорочує радіус розвороту до 2,1 м зі стандартною шириною коліс. Більш висока маневреність на полі скорочує витрати часу на розвороти і знижує витрати палива.

Залежно від потужності двигуна серії Row-Crop пропонується два варіанти трансмісій: напівавтоматична 24 x 24 (для моделей потужністю 190 і 220 к. с.) і автоматична Powershift 16 x 9 (для моделей потужністю 250, 280 і 305 к. с.).

У першому випадку шість діапазонів по 4 швидкості в кожному утворюють 24 швидкості вперед і 24 назад.

Наявність додаткових опцій, таких як фронтальний навантажувач і снігоприбиральна приставка, розширює універсальність тракторів.

У базову комплектацію, крім валу відбору потужності, входять триточкові навішування категорії CAT III вантажопідйомністю 5670 кг.

Опційно на триточкове навішування може встановлюватися автозчеплення Quick-Hitch, що полегшує агрегатування із навісними і напівнавісними знаряддями та помітно скорочує час на зчеплення/розчеплення.

Техніка для точного обприскування
Із включенням у продуктову лінійку тракторів Ростсільмаш зробив курс на побудову компанії, здатної надати клієнтам весь шлейф сільськогосподарської техніки. У 2009 році Ростсільмаш придбав активи американської компанії Red Ball для розвитку виробництва самохідних і причіпних обприскувачів.

З 2010 року Ростсільмаш активно поставляє українським споживачам одну модель самохідного і кілька модифікацій причіпних обприскувачів, вироблених у США. Це техніка, яка забезпечує найбільш ефективне внесення добрив і надійний захист рослин. Традиційно для таких цілей у сільському господарстві застосовуються літаки, але досвід використання обприскувачів VERSATILE показав, що ніщо не може зрівнятися із точним обприскуванням.

Точне і рівномірне внесення хімікатів - «фірмова» риса причіпних обприскувачів VERSATILE. Ефективність розпилення будь-якого розчину зумовлена багатьма конструктивними особливостями.

Міцне шасі дозволяє обприскувачу впевнено пересуватися і полем, і дорогою. Щоб зменшити тяговий опір, велика частина маси обприскувача опирається на зчіпний пристрій трактора.

Запатентована система підвіски штанги дозволяє досягти стабільної роботи в різних погодніх умовах, а великий вибір конфігурації штанг дозволяє вибрати ту, яка ідеально підійде для виконання конкретного завдання.

Централізований пост управління значно спрощує роботу оператора. Він дозволяє виконувати всі основні операції: від промивання бака і системи розпилювачів до вмикання змішувача.

altВ обприскувачах VERSATILE підвищену увагу приділено таким елементам, як система регулювання витрат і система подачі хімікатів. Автоматичний блок регулювання витрати спрощує роботу й підвищує надійність машини.

Крім того, конструктори подбали і про самих операторів: після виконання робіт вони можуть вимити руки або захисний одяг чистою водою з 55-літрового спеціального бачка.

Для кожної модифікації причіпних обприскувачів VERSATILE доступні штанги довжиною 18, 24, 27 м. Моделі розрізняються за місткістю основного бака (PS850–3200 л, PS1000–3780 л, PS1200–4500 л і PS1600–6060 л). - Це дуже зручна техніка, яка з легкістю справляється із поставленими завданнями, - розповідає фермер Василь Фоменко. - Купуючи причіпний обприскувач VERSATILE, виробник позбавляється проблеми внесення хімікатів на довгий термін. На мій погляд, альтернативної техніки, призначеної для цього виду сільськогосподарських робіт, просто не існує. Можна вибирати комплектацію із приводом від ВВП трактора або від його гідросистеми, причому якщо працюємо з трактором вітчизняного виробництва, то ставимо перепускний клапан, який регулює тиск і не забирає його потужність.

Самохідний обприскувач VERSATILE SX 275 створений з урахуванням усіх тонкощів обприскування сільськогосподарських культур. Це потужна, конструктивно складна і надійна машина.

Обприскувач оснащений двигуном Cummins потужністю 275 к. с. У поєднанні з удосконаленою системою механічного приводу на задні колеса він забезпечує бездоганну економію палива.

Штанга ProAction-Flex, застосована в VERSATILE SX 275, доступна у трьох варіантах - 27,4, 30,5, 36,6 м. Її високоміцна конструкція складається із потужного гратного каркасу, здатного витримувати навіть найбільші навантаження. Крім того, до переваг такої штанги відноситься гранично просте балансування і стабільність. Вона настільки міцна і ретельно збалансована, що навіть при повороті на повному ходу не занурюється у культури. Завдяки триступінчатій амортизаційній системі ProAction-Flex переміщується синхронно з обприскувачем, запобігаючи зайвим витратам розчину і забезпечуючи точність обприскування. Крім того, особливості конструкції VERSATILE SX 275 допомагають звести до мінімуму вплив на процес внесення хімікатів вихорів повітря і пилу, що утворюються під час руху.

Основний бак 4540 л дозволить витрачати мінімум часу на дозаправку розчину.

Ростсільмаш завжди дбає про те, щоб техніка була не тільки ефективною і надійною, але і комфортною. Кабіна VERSATILE SX 275 влаштована з максимальною зручністю для оператора, що дозволяє збільшити загальну продуктивність. Особливо це важливо в умовах, коли сезон для поливу дуже короткий, і на полі кожна година на вагу золота.

Кабіна обприскувача відрізняється чудовою герметичністю, що в поєднанні з очищувальним вугільним фільтром зводить до мінімуму вплив розпилювальних пестицидів на оператора. Крім того, акустичний бар’єр захистить людину, що працює на VERSATILE SX 275, від сторонніх шумів, дозволяючи зосередитися на самому процесі.

Відмінний огляд, великі дзеркала заднього виду, зручне і легке зчитування показників індикаторів - все це полегшує працю оператора, а 10 ламп переднього і 4 заднього світла забезпечують роботу навіть у вечірній час.

altЕлектронний пристрій автоматичної підтримки швидкості руху, розумно згруповані органи управління штангою, напрямки руху і тиску в системі, процесу розпилення хімрозчину допомагають знизити вплив людського чинника на робочий процес і зменшити навантаження на оператора.

- Робота на цій машині - одне задоволення, - ділиться своїми враженнями механізатор Андрій Мельниченко. - Простора кабіна, зручне крісло, відмінний огляд. Що стосується ефективності використання, я не знаю поки ніякої техніки, яка могла б обігнати VERSATILE SX 275 за цим показником. Особливо сподобалося те, що обприскувач має механічний привід коліс - це його одна з переваг. На колесах немає великих гідровузлів, що заважають ходу в кукурудзі. Ще одним «плюсом» є істотно менша витрата палива, близько 1 л/га.

Додаткові переваги
Машини Ростсільмаш повністю відповідають вимогам ринку, дозволяючи нашим клієнтам вести свій бізнес з високою рентабельністю. Техніка VERSATILE економічна, ефективна і надійна, одночасно проста і зручна в технічному обслуговуванні. Що стосується сервісного та гарантійного - Ростсільмаш дає на трактори 2 роки гарантії і бере на себе зобов’язання щодо забезпечення сервісного обслуговування та гарантує будь-яку допомогу у найкоротші терміни і на високому рівні. А склад запасних частин, розташований у м. Києві, забезпечує максимально швидку доставку в усі регіони України та максимально оперативне реагування при необхідності придбання запасних частин.

До того ж, з минулого року компанія Ростсільмаш включила у свій продуктовий портфель посівну та грунтообробну техніку, яка спільно з тракторами VERSATILE готова показати максимум своїх можливостей.

VERSATILE пропонує широкий вибір машин. Які б потреби не були у вашого господарства, ви без зусиль знайдете найбільш підходящу модель в лінійці VERSATILE. Так само, як це зробили десятки тисяч професіоналів агробізнесу з усього світу.

Компанія докладає усіх зусиль, щоб сучасні машини Ростсільмаш були доступними, і тому використовує різноманітні фінансові інструменти. Ведеться велика робота з експортними кредитними агентствами, банками та лізинговими компаніями. Наразі діє спільна програма фінансування з ТОВ «УніКредит Лізинг» стосовно придбання техніки у лізинг від 0,1% річних. Додатково розроблено кілька привабливих механізмів купівлі нової техніки, наприклад, з розстрочкою на залишок платежу з банківською гарантією, вартістю від 4% річних у гривні.

VERSATILE - це можливість купити техніку світового рівня на вигідних умовах й отримати бонусом якісне та оперативне гарантійне і сервісне обслуговування. Погодьтеся, привабливе поєднання.

1

 19 вересня 2019
Компанія з турецькими інвестиціями ТОВ «Агро-Байхао» до кінця поточного року планує запустити завод з переробки висівок в гранули в Херсоні.
Компанія з турецькими інвестиціями ТОВ «Агро-Байхао» до кінця поточного року планує запустити завод з переробки висівок в гранули в Херсоні.
19 вересня 2019
 19 вересня 2019
Після відкриття ринку землі в Україні купувати та продавати її зможуть лише громадяни України та українські компанії.
Після відкриття ринку землі в Україні купувати та продавати її зможуть лише громадяни України та українські компанії.
19 вересня 2019
 19 вересня 2019
Станом на 18 вересня українські аграрії у 10-ти областях приступили до збирання цукрових буряків, яких викопано на площі 12 тис. га або 6% до прогнозу та зібрано 558 тис. тонн при урожайності 457,7 ц/га.
Станом на 18 вересня українські аграрії у 10-ти областях приступили до збирання цукрових буряків, яких викопано на площі 12 тис. га або 6% до прогнозу та зібрано 558 тис. тонн при урожайності 457,7 ц/га.
19 вересня 2019
 19 вересня 2019
Компанія пропонує клієнтам п’ять основних сортів: «Роял Гала», «Голден Делішез», «Гренні Сміт», «Ред Делішез» і «Пінова».
Компанія пропонує клієнтам п’ять основних сортів: «Роял Гала», «Голден Делішез», «Гренні Сміт», «Ред Делішез» і «Пінова».
19 вересня 2019
 19 вересня 2019
Завтра, 20 вересня, з 10:00 до 12:00 майже по всій території України українські аграрії проведуть мирні акції, мета яких привернути увагу громадськості, Президента України та Уряду до проблем впровадження ринку землі і висловити своє бачення земельної реформи.  Про це повідомляється на сайті Всеукраїнської Аграрної Ради Згідно з останніми заявами влади, при відкритті ринку землі планується надати дозвіл купувати землю юридичним ...
Завтра, 20 вересня, з 10:00 до 12:00 майже по всій території України українські аграрії проведуть мирні акції, мета яких привернути увагу громадськості, Президента України та Уряду до проблем впровадження ринку землі і висловити своє бачення земельної реформи.  Про це повідомляється на сайті Всеукраїнської Аграрної Ради Згідно з ...
19 вересня 2019
 19 вересня 2019
За приблизними оцінками, сьогодні в Україні неінвентаризована земля становить 5-25% залежно від регіону.
За приблизними оцінками, сьогодні в Україні неінвентаризована земля становить 5-25% залежно від регіону.
19 вересня 2019

Please publish modules in offcanvas position.