[widgetkit id=31]
Ми вже показали вам загальну картинку цього проекту, як відбувалися зйомки, позначили учасників і місце проведення першої «АГРООХОТИ». Слідом за цими матеріалами викладаємо всі п'ять сесій-результатів «АГРООХОТИ» для загального обговорення і визначення переможців за кількістю переглядів та лайків у таблиці голосування.
[widgetkit id=32]
Від активності тих людей, які переглянуть сесії-результати, в процесі обговорення (лайки, коментарі), залежатиме, хто з агрономів, учасників проекту «АГРООХОТА» поїде восени на професійну виставку INTERPOMA (Італія).
Голосувати за учасників проекту зможуть тільки учасники груп
«Скажений Агроном», «Де Сад?» і сторінки Торгового Дому «Насіння».
[widgetkit id=33]
[widgetkit id=34]
[widgetkit id=35]
[widgetkit id=36]
[widgetkit id=37]
Нагадаємо, що в проекті взяли участь, з одного боку, агрономи-практики з Чернівецької (Владислав Макаренко), Вінницької (Олександр Дмитраш та Вадим Гнатюк), Миколаївської (Микола Бебкевіч) і Хмельницької (Микола Домітришин) областей. З іншого боку, експерти компаній-виробників засобів захисту рослин: Валентина Коцур з компанії «Байєр», Олексій Бітюков із BASF, Андрій Осиковий із «Самміт-Агро Юкрейн» та Володимир Воєводін із «Сингента».








