Amatechnica-2024: Ідеї для майбутнього!

Amatechnica-2024: Ідеї для майбутнього!

/ Актуальні статті / Середа, 10 липня 2024 09:08

У третій декаді травня компанія Amazone вкотре провела традиційну домашню виставку Amatechnica, прийнявши понад 6500 гостей із 40 країн світу

Навіщо два роки поспіль чекати на виставку в Ганновері, якщо можна провести чудовий захід удома, продемонструвати власні технологічні досягнення та передати часточку інноваційного духу Amazone своїм партнерам з усього світу. Тому компанія Amazone регулярно проводить унікальну виставку Amatechnica на своїй головній базі в Хасберген-Гасте.

Amatechnica — це щось надзвичайне! Дивовижне поєднання демонстрації техніки, ознайомлення гостей із виробництвом славнозвісних машин, різноманітних екскурсій, частування та, як цього року — показу раритетних моделей техніки, зокрема 120 старовинних тракторів.

Amatechnica нікого не лишає байдужим, і вкрай приємно, що цього річ, попри суворі обмеження на виїзд за кордон, до Хасберген-Гасте прибула доволі представницька делегація з України: аграрії, дилери та журналісти. Успішності проведення заходу сприяла і чудова погода та загальна позитивна атмосфера, що панувала впродовж виставки, радше мовити — справжнього аграрного фестивалю.

11 12 522 523 48 2

Утім, розважальна програма на Amatechnica-2024, як завжди, органічно поєднувалася з виробничою. Недарма цьогорічним девізом виставки стало багатозначне «Ідеї для майбутнього!». Німці відмінно уміють організувати кожен захід так, щоб він був гарантовано і приємним, і корисним.

Яскравим прикладом такого підходу стала створена командою Amazone унікальна «Алея інновацій» у виставковому центрі, яка ознайомила відвідувачів із солідною добіркою передових технологій та інтелектуальних рішень для точного високорентабельного ведення сільського господарства. Консультанти багатьох партнерських компаній також були доступні для особистих контактів.

До програми Amatech­nica-2024 ввійшов також візит до модерного центру запасних частин у Текленбург-Леєден, а також до нової дослідної станції Amazone Вамберген, де Amazone розробляє й тестує новітні концепції в галузі землеробства та рослинництва. Спеціалізовані лекції та презентації, організовані в рамках форуму «Діалог про землеробство», дозволили учасникам глибше вивчити такі теми в галузі ефективності, як точне землеробство, а також перші результати нової рядкової технології вирощування Controlled Row Farming (CRF).

Фермери з різних країн світу прибули до Хасберген-Гасте не лише добре провести час, а й ближче ознайомитися з останніми новинками Amazone й побачити їхню роботу вживу. Не секрет, що презентовані минулої осені прем’єри Amazone перевершили самі себе за якістю й інноваційністю, тому кожен хотів побачити особисто, як це все працює!

 

_______________________

На Amatechnica-2024 продемонстрували одну з найгучніших світових новинок нового сезону — абсолютно нову причіпну сівалку точного висіву Precea 6000-TCC. Її особливістю є оснащення на вибір системою централізованої подачі посівного матеріалу Central Seed Supply або децентралізованими насіннєвими бункерами на кожному висівному агрегаті

_______________________

 

Так, на Amatechnica-2024 продемонстрували одну з найгучніших світових новинок нового сезону — абсолютно нову причіпну сівалку точного висіву Precea 6000-TCC. Особливістю цієї високопродуктивної машини із шириною захвату 6 м є оснащення на вибір системою централізованої подачі посівного матеріалу Central Seed Supply або децентралізованими насіннєвими бункерами на кожному висівному агрегаті.

Додамо, що модифікацій AMAZONE Precea є дуже багато — під потреби будь-якого фермера. Сівалки пропонують у версіях Special та Super. Моделі Special відрізняються від моделей Super насамперед приводом дозування посівного матеріалу.

11 12 522 523 49 2

На моделях Special установлено механічний привід, який дає змогу працювати зі швидкістю до 12 км/год. Своєю чергою, Precea Super оснащено сервоприводом дозування посівного матеріалу ElectricDrive. Він дозволяє розвивати робочу швидкість до 15 км/год.

Кількість рядів в AMAZONE Precea може становити від 6 до 12, а варіативність міжрядь — від 45 до 80 см. Своєю чергою, місткість бункера для міндобрив становить 950 або 1250 л.

Справжньою окрасою будь-якого польового заходу, у якому бере участь компанія AMAZONE, є самохідний обприскувач Pantera. Це — еталонна машина в одному з найважливіших сегментів сільгосптехніки, що практично щосезону отримує нові, буквально космічні технології.

Зокрема, на Amatechni­ca-2024 команда AMAZONE продемонструвала нову модифікацію самохідного обприскувача Pantera 7004 зі збільшеним баком до 7000 л, штангою завдовжки від 24 до 48 м та кліренсом на 130 см. Утім, різні модифікації цієї моделі можуть мати кліренс заввишки ледь не до 2 м.

Pantera також отримала нове шасі, економний двигун на 306 кінських сил і мембранно-поршневі насоси, які разом можуть видавати продуктивність до 610 л/хв! Тут конструктивно передбачено адаптивну гідропневматичну підвіску, що оптимізує ходові якості шасі. Також зазначимо інтегровану систему вирівнювання на схилах за допомогою датчиків, що автоматично утримує обприскувач горизонтально на крутих схилах.

11 12 522 523 49 1

Ще одна вкрай потрібна для ефективного рослинництва машина — розподілювач міндобрив ZG-TX із шириною розкидання гранул до 54 м і бункерами від 6800 до 11 200 л. До речі, нові ZG-TX також можуть бути оснащені рамами двох типів: Special або Super.

Рама Special має опорне навантаження 2,5 т, тоді як рама Super з однією віссю призначена для найскладніших умов роботи з бункерами найбільшої місткості — 9000 та 11 200 л.

Ідеально точний рисунок у розподілювачах ZG-TX досягається завдяки інноваційній системі AMAZONE FlowControl, яка здійснює автоматичне калібрування норми внесення, що забезпечує гарантоване дотримання норми внесення. Спеціальні датчики — по одному на кожен розподільчий диск — у безперервному режимі безпомилково визначають їх крутний момент. Відповідно, система FlowControl автоматично адаптує положення заслінок віжповідно до заданої норми внесення.

І, звісно ж, унікальною перевагою ZG-TX є можливість вносити не лише гранульовані добрива, а й порошкоподібну субстанцію — насамперед вапно для розкислення ґрунту. В розподілювачі передбачено дві системи дозування — із монозаслінкою з ручним регулюванням для внесення вапна та з подвійною заслінкою з електронним керуванням — для міндобрив.

Додатково точність розподілення матеріалу контролює інтелектуальна синхронізація подвійної заслінки зі швидкістю стрічкового транспортера. Завдяки цьому можна з ідеальною точністю здійснити автоматичне налаштування норми внесення. Інноваційний пристрій для розподілення вапна дає змогу точно розподіляти цей матеріал на ширину до 16 м із мінімальною нормою від 1 т/га.

Високо оцінюють українські аграрії й причіпну сівалку Condor із робочою шириною 12 та 15 м, призначену для прямого висіву зернобобових культур та ріпаку на швидкості до 10 км/год з міжряддями 25 та 31,3 см з одночасним унесенням міндобрив. Завдяки робочій ширині та 3-секційному бункеру на 7800 л власник Condor може засівати понад 150 га за добу, до того ж одразу в стерню!

11 12 522 523 50 1

Унікальні вузькі сошники ConTeC pro дозволяють закладати насіння на точно задану глибину під мульчувальний шар пожнивних решток, зберігаючи таким чином вологу в ґрунті разом із гранулами міндобрив. Під час сівби з використанням ConTeC pro ґрунт майже не зрушується, що зберігає вологу. У посівне ложе не потрапляє солома, а ґрунт у ньому набуває розпушеної структури, ідеальної для проростання насіння.

Українським аграріям варто звернути увагу й на нове покоління компактної дискової борони Catros+ 03 із робочою шириною від 2,5 до 12 м, яка отримала інтелектуальну концепцію рами Smart Frame System. Завдяки цьому фермеру достатньо один раз установити глибину робочих дисків і надалі регулювання глибини обробітку виконуватиметься простим поворотом стійки утримувача дисків із точним копіюванням поверхні поля та неухильним дотриманням глибини обробітку.

Справжнім хітом світового ринку плугів стала нова унікальна модель від AMAZONE — універсальний напівпричіпний плуг Tyrok 400 Onland, що може працювати і в борозні, і поза нею. Це дає змогу мінімізувати появу ущільнень, а також оптимізувати тягову траєкторію. Tyrok 400 Onland AMAZONE пропонують із 7, 8 чи 9 корпусами й оснащеним низкою інноваційних рішень: наприклад, автоматичним зниженням швидкості перед розворотом.

Слід згадати й про ще одну високоефективну сівалку від AMAZONE — Primera DMC, яка отримала фронтальний бак для рідких добрив FT-P місткістю 1500 л, щоб відразу вносити елементи живлення в ґрунт разом із насінням у найдоступнішій формі.

Взагалі ж на Amatechnica-2024 компанія AMAZONE вкотре довела, що неухильно дотримується головного свого принципу — максимальної точності виконання всіх операцій та ощадливого використання ресурсів, яке дає змогу фермерам усього світу отримувати якомога вищу рентабельність роботи. Це і є справжня візитівка AMAZONE — у поєднанні з гарантованою надійністю машин німецького виробника та зручністю їх експлуатації.

Ми ж побажаємо гостинним господарям свята успішного втілення всіх їхніх «Ідей для майбутнього», невпинного розвитку та усіляких гараздів, бо ви того варті!

ПОДЯКА

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру вдячність представникам команди «Амазоне Україна» Андрію Михайленку, Віктору Куянову та Олексію Дядинюку за справжні людські якості та взаємопідтримку. Хлопці, ви молодці!

 24 липня 2024
Експорт агропродовольчої продукції у січні-червні 2024 року збільшився проти минулорічних показників за відповідний період у 11847 млн дол. США на 5% і склав 12451 млн дол. США.
Експорт агропродовольчої продукції у січні-червні 2024 року збільшився проти минулорічних показників за відповідний період у 11847 млн дол. США на 5% і склав 12451 млн дол. США.
24 липня 2024
 24 липня 2024
За шість місяців 2024 року виробництво пива в Україні досягло 67,9 млн дал, що становить 104,2% до виробництва за аналогічний період минулого року.
За шість місяців 2024 року виробництво пива в Україні досягло 67,9 млн дал, що становить 104,2% до виробництва за аналогічний період минулого року.
24 липня 2024
 24 липня 2024
У червні 2024 року волинська компанія «Шанс Вік» офіційно презентувала власний бренд органічного чаю Travka. До того компанія 10 років займалася заготівлею та експортом дикорослих трав і ягід.
У червні 2024 року волинська компанія «Шанс Вік» офіційно презентувала власний бренд органічного чаю Travka. До того компанія 10 років займалася заготівлею та експортом дикорослих трав і ягід.
24 липня 2024
 23 липня 2024
Закупівельні ціни на ріпак в Україні протягом тижня виросли на 1000-1300 грн/т до 23000-23500 грн/т або 485-500 $/т з доставкою до портів Чорного моря на тлі стримування продажів виробниками та низької урожайності, що може скоротити експорт в новому сезоні.
Закупівельні ціни на ріпак в Україні протягом тижня виросли на 1000-1300 грн/т до 23000-23500 грн/т або 485-500 $/т з доставкою до портів Чорного моря на тлі стримування продажів виробниками та низької урожайності, що може скоротити експорт в новому сезоні.
23 липня 2024
 23 липня 2024
У податковому комітеті Верховної Ради України створено робочу групу, яка має розробити законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для сільгосптехніки.
У податковому комітеті Верховної Ради України створено робочу групу, яка має розробити законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для сільгосптехніки.
23 липня 2024
 23 липня 2024
З 24 липня 2024 року набирає чинності наказ Мінагрополітики від 15.02.2024 № 431, відповідно до якого в Україні буде діяти новий Порядок державної реєстрації потужностей.
З 24 липня 2024 року набирає чинності наказ Мінагрополітики від 15.02.2024 № 431, відповідно до якого в Україні буде діяти новий Порядок державної реєстрації потужностей.
23 липня 2024

Please publish modules in offcanvas position.