Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.
Планується, що на засіданні будуть розглянуті заявки та документи від суб’єктів господарювання, які є юридичними особами і власниками корів.
Читайте також: Вимоги до сучасних ферм
Наступне засідання комісії заплановано на 15 травня о 16.00 ще за двома напрямами:
- часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції;
- часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна.
На засіданні будуть розглянуті 25 заявок та документів від суб’єктів господарювання та сільськогосподарських товаровиробників.
У 2019 році за бюджетною програмою КПКВК 2801540 «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» у загальному фонді державного бюджету передбачено видатки обсягом 3 500,0 млн гривень.
За матеріалами minagro.gov.ua





