Вівторок, 11 червня 2019 12:30

На Запоріжжі у 2019 оформлено більше 50 аграрних розписок

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Запорізькій області на кінець травня поточного року сільгоспвиробники оформили 74 аграрні розписки (з них — 57 у 2019 році).

Такі дані наводить прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА.

«Завдяки цьому фінансовому інструменту фермери залучили понад 360 млн грн, у тому числі 231 млн — у 2019 році. Частіше за все в області видають розписки під заставу майбутнього врожаю пшениці, рідше — ріпаку, сої, соняшнику та нішевих культур — гірчиці та інших», — ідеться в повідомленні.

Читайте також: Аграрні розписки — це просто!

За попередніми прогнозами департаменту, у Запорізькій області вартість посівної кампанії в поточному році становить орієнтовно 6,5 млрд грн. З яких 5,6 млрд грн забезпечується власними коштами сільскогосподарських підприємств, а ще 915,2 млн грн повинні були б бути залучені з зовнішніх джерел.

Так, одним із способів залучення коштів є аграрні розписки, адже вони дозволяють підтримувати і розвивати сільськогосподарський бізнес.

Наразі більше 10 кредиторів надали запорізьким фермерам фінансування за аграрними розписками.

За матеріалами zoda.gov.ua

Прочитано 457 разів