Про це сьогодні, 4 травня, на позачерговому засіданні урядузаявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише AgroNews.
"Карантин буде продовжений до 22 травня. Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі, як буде відбуватися коливання кривої захворюваності у нас", – сказав він.
Водночас уряд має намір послабити карантин з 11 травня "на прохання представників бізнесу".
"Сьогодні ми готові прийняти це рішення, щоб бізнес зміг підготуватися", – сказав Шмигаль, пояснивши, що ослаблення для бізнесу все одно будуть передбачати певні санітарні вимоги.
Читайте також: Експерти розповіли про вплив запровадження карантину на ринок агропродукції в Україні
Прем’єр-міністр уточнив, що з 11 травня планується:
- відкриття парків, скверів, зон відпочинку,
- відкриття перукарень, манікюрних, педикюрних салонів, салонів краси,
- відкриття літніх майданчиків, кафе і ресторанів на винос,
- дозвіл оптової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами в ТРЦ,
- дозвіл роботи закладам побутового обслуговування,
- відкриття музеїв і бібліотек,
- дозвіл роботи стоматологів, аудиторів, адвокатів, сервісів побутової техніки.
Як повідомляє УНІАН, так званий адаптивний карантин в Україні після 11 травня можуть вводити в окремих містах чи регіонах у разі спалахів коронавірусу.
"Ми будемо говорити про те, що якщо в якомусь регіоні або місті буде спалах, то саме там будуть вводитися локальні обмеження. Зараз комісії з питань техногенної та екологічної надзвичайної ситуації у Чернівецькій, Рівненській, Тернопільській областях і в Києві, зокрема, мають детально вивчити епідеміологічну ситуацію і після 11 травня приймати відповідні рішення окремо, керуючись тими даними, які будуть на той момент вимагати тих чи інших рішень", – сказав він.





