Про це йдеться у матеріалі «Голосу України».
«Селера на плантації площею у 8 га дала врожай у 50 т коренів з 1 га. І торговельні мережі дають за них гарну гуртову ціну у 20 грн/кг. За картоплю стільки не виручиш. Хоча на врожай треба добряче попрацювати», – розповів керівник господарства «Зоря Каховщини» Леонід Кириченко.
На його думку, в Україні культура є недооціненою, і має надто обмежений попит. Проте за кордоном, селера має шалений попит. Єдина особливість вирощування полягає в тому, що овоч потребує значного зрошення.
«Селера культура вологолюбна, тож без зрошення розвивалася б погано. Цьогоріч на плантації було 10 поливів, а в посушливіші роки давав і по 15-16. Та й робочих рук заради врожаю докласти треба: корені копають вручну, вручну обрізають ножами, ще й миють. Адже 90% нашої продукції купують великі торговельні мережі, а в них до якості й зовнішнього вигляду продукції підвищені вимоги. Тому треба їй відповідати», – зауважив фермер.
Читайте також: Селера: користь та прибуток


