Як повідомляє пресслужба Держрибагентства, на зариблення водойми оголошено тендер в електронній торговій системі Prozorro.
Зазначається, що орієнтовним місцем випуску рибопосадкового матеріалу визначено м. Світловодськ Олександрійського району Кіровоградської області.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 26 червня, а сам електронний аукціон заплановано на 29 червня. Детальніше з умовами участі можна ознайомитися за посиланням.
Читайте також: Артем Лазарчук: «Попит на австралійських раків у 10 разів перевищує пропозицію: тут роботи на десятиліття»
«Запрошуємо зацікавлених суб’єктів господарювання долучитися до участі в тендері та зробити свій внесок у збільшення рибопродуктивності Кременчуцького водосховища», – додають у пресслужбі відомства.
Нагадаємо, що в Україні триває кампанія з проведення тендерів на зариблення водних об’єктів за рахунок коштів, отриманих від зростання стартової ціни на аукціонах із продажу права на укладення договорів на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах шляхом електронних торгів.





