Що потрібно для власної ферми

/ Інфраструктура ринку / Четвер, 11 грудня 2014 11:08
Дмитро РАДІОНОВ, спеціально для "АС"
Сьогодні основою молочного виробництва в Україні є фермерські господарства. Раніше державна прихильність і увага були зосереджені на великих господарствах, інколи ігноруючи або не приділяючи достатньої уваги малим фермам. Це було помилкою, результати якої ми бачимо зараз. За даними Держкомстату, кількість великої рогатої худоби в Україні невпинно зменшується (з 2856,3 тис. у 2009 році до 2508,8 тис. у 2014 році). І хоча продуктивність худоби зі збору м’яса і молока зросла, але загальну картину це не рятує.

 

Одним із варіантів розв’язання проблеми фахівці вважають розвиток і поширення сімейного фермерства. Чому? В успішних країнах великий акцент в економіці робиться на малий та середній бізнес. За сприятливих умов (зокрема податкових) вони приносять країні гарний прибуток, насичують її ринок якісною продукцією, наповнюють його актуальними ідеями, а іноді створюють нові технології. Сімейне фермерство належить саме до такого бізнесу. Його ефективність доведена роками в багатьох країнах. Наведемо деякі дані: у світі сімейні ферми виробляють 56 % сільгосппродукції. Якщо казати про їхню поширеність, то сімейні ферми обробляють 85 % сільськогосподарських земель в Азії, 83 % — у Північній та Центральній Америці, 68 % — у Європі, 62 % — в Африці. Зокрема, у США вони обробляють 78 % сільгоспугідь, виробляючи при цьому 84 % усієї сільгосппродукції на суму 230 млрд доларів. Значна сума, чи не так?
Та перш ніж розглянути цей вид фермерської діяльності під «збільшувальним склом», визначимося з поняттям. Сімейне фермерське господарство відрізняється від звичайного тим, що керування та праця в ньому спирається на членів окремої родини.
 
 

Також читайте: Організація годівлі
 

 
Її створення вигідно як фермеру, так і державі. Ну чому це вигідно державі, зрозуміло. Це і поширення малого та середнього бізнесу, і збільшення кількості та покращення якості продукції для експорту та внутрішнього ринку, і розвиток молочного скотарства загалом… А чому це має бути вигідним фермеру? По-перше, прибуток. Міжнародний благодійний фонд «Добробут громад», який спеціалізується на сімейних господарствах, наводить такі дані. Якщо родина здає молоко в чистому вигляді й тримає 1 корову, то вона не одержує чистого прибутку з реалізації молока взагалі. Якщо ж тримає 2 корови — отримує приблизно 300 грн щомісяця чистого прибутку; 5 корів — близько 550 грн; 10 корів — близько 850 грн на місяць чистого прибутку. Великою перевагою сімейних ферм є те, що їх можна об’єднати в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи. А далі створити власні переробні та збутові кооперативні підприємства. По-друге, усі зароблені гроші членами сім’ї йдуть у родину. По-третє, сімейні ферми дають роботу молодому поколінню, яке, до того ж, отримує безцінний досвід, працюючи на них. По-четверте, держава, як ніколи раніше, зацікавлена в поширенні сімейного фермерства, а відтак, створює спеціальні програми для його розвитку та привабливості. Вони передбачають підтримку сімейної ферми як юридичної особи (фермерське господарство) або як фізичної (одноосібне господарство). На фермерське господарство поширюються програми з відшкодування будівництва або реконструкції тваринницьких комплексів та придбання обладнання. А одноосібним господарствам надається дотація на молодняк ВРХ, відшкодовується вартість доїльних установок та вартість м’яса великовагової худоби. Діють і регіональні програми. На Львівщині та Дніпропетровщині реалізується канадсько-український проект «Підвищення конкурентоспроможності молочного сектору в Україні». Його учасники матимуть змогу отримати кредит під 3 % річних на будівництво сучасної родинної ферми.
 
Початок власної справи
Розведення ВРХ — це нелегка справа і перед тим, як її втілити в життя, потрібно ретельно вивчити всі особливості цього бізнесу.
 
Далі ви маєте зрозуміти, які породи корів вам вигідніше буде розводити у вашій місцевості: молочні, м’ясні, м’ясо-молочні або розведення задля продажу молодняку. Наступний крок — це будівництво ферми. З 90-х років на теренах України лишилося чимало старих покинутих корівників. Їх придбання було б ідеальним варіантом. А в іншому випадку доведеться отримувати дозвіл на зведення такої будівлі.
 
Коли приміщення готове, можна придбати худобу. Звичайно, що краще її купувати разом із досвідченим тваринником. Не забувайте, що саме від цієї покупки залежатиме подальший успіх вашої справи.
 
altЄ декілька загальних рекомендацій. Молочні корови мають подовжену легку голову, невеликі тонкі роги, не гостру і не роздвоєну холку. Спина з задньою частиною тулуба зверху утворює пряму лінію. Високоудійних корів завжди характеризує бочкоподібна форма середини тулуба, об’ємистий живіт, недостатньо розвинена мускулатура, тонкий, але міцний кістяк. Це свідчить про добре розвинені легені та систему травлення. Вим’я у таких корів велике, вкрите ніжними рідкими волосками. Найбільш бажаною є ванно- або чашоподібна форма. Корови, які мають округле, козяче і примітивне вим’я, зазвичай менш продуктивні. Після доїння у високоудійних корів вим’я значно зменшується в об’ємі, утворюючи складки шкіри на задній частині (запас вимені), і стає м’яким. Шкіра на ньому при цьому легко відтягується, виглядає еластичною і дуже рухомою порівняно з внутрішньою залізистою частиною. У малоудійних корів після доїння вим’я майже не змінюється в обсязі, залишається м’ясистим, щільним. Перед купівлею важливо знати вік тварини, оскільки продуктивність корів з віком зростає до сьомої лактації, а потім поступово знижується. Якщо точну дату народження встановити неможливо, то вік тварини визначається за кількістю валиків на рогах, які свідчать про кількість отелень. До цього числа необхідно додати 2 роки.
 
При купівлі м’ясних порід головними вимогами за продуктивністю є висока інтенсивність росту молодняку протягом тривалого періоду, велика кінцева жива маса, висока якість туш, гарні відтворювальні якості маток, які забезпечують щорічно отримання від кожної корови життєздатного теляти, висока молочність корів, можливість тривалого використання, здатність тварин до акліматизації. Не слід забувати ще й про окупність кормів.
 
Перед створенням бізнесу важливо заздалегідь продумати ринки збуту. Для ферм, що вирощують молочні породи, це прилеглі молокозаводи, які купують молоко оптом. У випадку з виробництвом м’яса продукцію можна збувати на м’ясопереробних комбінатах, розташованих поблизу. І в тому, і в іншому випадках проблем з реалізацією готової продукції бути не повинно. Основне завдання — правильно встановлювати ціни на реалізацію готової продукції, щоб за підсумками сезону виходити в хороший плюс.
 
Обладнання
Особливу увагу варто приділити обладнанню ферми, бо від нього залежить якість кінцевого продукту. Основним обладнанням для корівників є стійлове обладнання, годівниці, поїлки, обладнання для створення мікроклімату, водопровідна мережа гарячого і холодного водопостачання, безпосередньо пов’язані з конструкцією будівлі технології організації виробництва на фермі або в комплексі, а також засоби для роздачі кормів, видалення гною та доїння.
 
В Україні є один виробник обладнання для корівників — це «Брацлав компані». Підприємство, розташоване в місті Брацлав Вінницької області, вже багато років поспіль славиться своєю продукцією як в Україні, так і в СНД. «Брацлав компані» пропонує споживачу широкий спектр продукції, зокрема якісне стійлове обладнання.
 
Стійлове обладнання — це перше, на що потрібно звернути увагу фермеру. Оскільки воно забезпечує комфортні умови для життя тварини. Додайте до цього правильне годування — і ви отримаєте більші надої з однієї корови: 1000-1500 кг/рік.
 
Стійла бувають двох типів утримання: прив’язні та безприв’язні. У кожного з них є свої переваги та недоліки. Але використання безприв’язного обладнання на малих фермах є маломожливим, тому що воно вимагає великої площі (в ідеальному варіанті приблизно 6,7 м2 на одну корову), а вона коштує дорого. Тому зупинимося на стійлах прив’язного типу утримання.
 
Стійла прив’язного типу є традиційними для багатьох країн. Їх широко використовують як великі компанії, що займаються молочним скотарством, так і малі ферми. При виборі цього обладнання потрібно приділити максимум уваги на їхні основні характеристики і комфортабельність як для тварин, так і для працюючих з ними людей.
 
У комплексах прив’язного утримання великої рогатої худоби тварини стоять в окремих стійлах, які розташовані паралельними рядами. Кожне з них складається з каркасу, механізму відв’язки, ланцюгів прив’язі, годівниці та поїлки. Вони можуть бути виготовлені методом гарячого цинкування чи під фарбування.
 
Дійних корів утримують у стійлах довжиною 1400-1550 мм і шириною 1000-1200 мм. Вагітних і племінних корів, а також биків містять у довгих стійлах (2000-2200 мм) на довгій ланцюгової прив’язі з ручною відв’язкою та прив’язкою. При розташуванні стійла не слід забувати про відведення продуктів життєдіяльності корів. На великих комплексах основна маса випорожнень потрапляє в спеціальні проходи, звідки потім забирається. Таку технологію у зменшеному варіанті можна використати і на малих фермерських господарствах. Тільки слід пам’ятати, що ширина гнойового проходу між стіною і рядами стійл повинна бути не менше 1500 мм, а між рядами стійл — не менше 2000 мм. Також для підтримання санітарних норм на високому рівні задні копита корови повинні розташовуватися на краю підлоги стійла, не потрапляючи при цьому в гнойовий прохід.
 
altЩодо прив’язі, то вона обмежує пересування тварин уперед, у сторону годівниці і назад, але не перешкоджає зручному положенню худоби при відпочинку, прийому корму та води. Її роботу пропоную розглянути на прикладі двокільцевої ланцюгової прив’язі. Знизу вона закріплена на підлозі стійла, а вгорі фіксується на брусах стійлової рами. Довгий ланцюг протягується вертикально через верхні і нижні кільця короткого ланцюга нашийника. При підйомі або опусканні твариною нашийник ковзає по довгому ланцюгу.
 
Каркас стійла повинен бути міцним і відрізнятися антикорозійною стійкістю. Так, в одну з його частин, плечовий обмежувач, тварина впирається лопатками. Ця деталь має вигляд зігнутої труби. Вона обмежує рух тварини в бік годівниці. Положення обмежувача на стійлах рами регулюють за висотою кожної тварини. Прив’язування тварин також здійснюють індивідуально.
 
Для більшої зручності корів можна відв’язувати групами. Це дозволяє зробити стійлове обладнання для корівників ОСК-25А, а також уніфіковане групове стійлове обладнання для корівників УГВР-100.
 
При виборі стійлового обладнання прив’язного утримання варто пам’ятати, що воно повинно відрізнятися надійністю конструкцій, високою міцністю, антикорозійною стійкістю, простотою побудови та відсутністю деталей або елементів, які швидко зношуються. І найголовніше — обладнання повинно відповідати як гігієнічним, так і санітарним вимогам. Тому що від здоров’я тварин безпосередньо залежатиме і якість продукції, і, відповідно, ефективність роботи підприємства.
 
Величезне значення для ферми, яка займається розведенням ВРХ, мають системи напування.
 
У питанні ефективності роботи ферми велика частина успіху залежить безпосередньо від самопочуття тварин, тому все обладнання повинно бути зручним та комфортабельним як для них, так і для тих, хто з ними працює.
 
Системи напування відіграють ключову роль у продуктивності корів. Якщо худоба не отримуватиме достатню кількість води, то про рентабельність бізнесу можна буде тільки мріяти.
 
З усіх домашніх тварин корова потребує води більше за всіх. Узимку вона споживає 35-40 л води, а влітку — 50-60 л. Чим продуктивніша корова, тим більше вона потребує рідини, бо для утворення одного літра молока корові необхідно від трьох до п’яти літрів води. Високопродуктивні породи споживають близько 60–130 л за добу. Поять корову не менше трьох разів на добу чистою водою. Щоб уникнути хвороб, потрібно брати воду з артезіанських колодязів, свердловин та струмків. І ні в якому разі не давати худобі воду із застійних ставків чи водоймищ, куди скидають нечистоти. Вчасність напування відіграє не останню роль. Не слід також забувати, що чим частіше корови отримують воду, тим краще їхнє самопочуття.
 
Залежно від способу утримання розрізняють групові та індивідуальні поїлки, які можуть бути з підігрівом і без. Різновид поїлок також залежить від того, до чого вони будуть кріпитися — підлоги, стіни, кормового столу. Їх виробляють з пластику або металевих сплавів, зокрема чавуну. Групові поїлки являють собою велику ємність і виготовляються, зазвичай, з міцного пластику. В основному, вони використовуються на великих фермах із безприв’язним типом утримання. Для сімейних ферм більше підходять індивідуальні системи напування. Це чашоподібна ємність з язичком. Коли корова натискає на нього, подається вода. Язички створюють з пластику чи нержавіючої сталі. При встановленні систем напування треба звернути увагу на підігрів води в зимовий період. Не всі нагрівальні системи справляються з поставленим завданням. А це призводить до замерзання води в зимовий період та простудних захворювань тварин. Тому не обійтися без консультації зі спеціалістом.
 
 

Також читайте: Доїння корів
 

 

В Україні багато підприємств займається виготовленням систем напування. Продукція «Брацлав компані» відрізняється якістю, міцністю та простотою. Індивідуальні поїлки із сірого чавуна з язичками із нержавіючої сталі і можливістю підключення води згори або знизу можна придбати в компаніях «Гран-Агро ВТФ» і ТОВ «Агро партнер 2000», чавунні поїлки з пластмасовим язиком виготовляє ТОВ «Алепс», різноманітні пластикові індивідуальні поїлки, а також запчастини до них продає компанія «Імпульс-Агро».

 
У м’ясо-молочному скотарстві корми, як і вода, відіграють першочергову роль. На сторінках нашого журналу доктор с-г. наук, професор Національного університету біоресурсів та природокористування України Василь Костенко зазначав: «За сучасними вимогами, для забезпечення повноцінної годівлі тварин необхідно майже 80 елементів живлення, а нормування раціону забезпечується при врахуванні, як мінімум, 24-х показників. Раціони корів необхідно регулювати, насамперед, за такими показниками елементів живлення: обмінна енергія (МДж), вміст сухої речовини, перетравний і сирий (здатний і не здатний до розщеплення) протеїн, цукор, крохмаль, клітковина (кислотно- і нейтрально детергентна), жир, макроелементи (кальцій, фосфор, магній, калій, сірка), мікроелементи (селен, кобальт, мідь, цинк, марганець, йод тощо), каротин, вітаміни А, D, Е. У раціонах слід також контролювати цукрово-протеїнове та енерго-протеїнове відношення. Вміст багатьох елементів живлення у кормах варіює. Тому при складанні раціонів для корів необхідно на основі лабораторних аналізів періодично контролювати фактичне надходження до організму деяких із зазначених елементів живлення, і особливо вітамінів та мікроелементів». (журнал Агробізнес сьогодні. — №23 (222), грудень 2011).
 
Нарешті переходимо до доїльного обладнання. Для машинного доїння великої рогатої худоби у невеликих фермерських господарствах застосовують доїльні установки та агрегати індивідуального доїння. Одними з них є доїльні установки для доїння в бідон. Вони можуть бути стаціонарними та пересувними. Останні складаються з колектора, доїльного стакану, шлангу, пульсатора, вакуумметра, вакуум-регулятора, візка для перевезення агрегату, вакуумної установки, пристрою для пуску вакуумної установки, кабелю, відра.
 
altВ Україні представлено безліч виробників цього обладнання. І майже у кожного воно відрізняється за різними показниками. Малим фермерським господарствам буде зручно використовувати доїльний апарат КСМ-1 від «Укравтозапчастина». Його потужність складає 550 Вт. Максимально КСМ-1 може обслуговувати 12 корів. Одночасно — тільки одну. Живеться від електрики у 220V, 50Hz. Максимальний вакуумний тиск складає 0,07 МПа. Продуктивність з підтиском 0,5 кг/см досягає 25м3/хв. Апарат обладнаний вакуумним насосом безмасляного типу. Місткість відра у КСМ-1 становить 30 л. А важить він 58 кг. Крім того, сімейним фермерам буде вигідно придбати доїльні установки компанії «Брацлав». Вони відрізняються тим, що в них знижена витрата масла і виключено можливість попадання пилу в масло. Якщо бідон випадково перекинеться або переповниться, спеціальний пристрій блокує потрапляння молока в порожнину насоса, значно підвищуючи цим термін експлуатації вакуумних установок. Установки від «Брацлав» оснащені високоякісної сосковою гумою. Інші деталі апарату не мають безпосереднього контакту з вим’ям тварини. Сам процес доїння максимально наближений до натуральної молоковіддачі. Кожна доїльна установка для доїння в бідон включає в себе такі основні вузли: вакуумну установку, уніфікований доїльний апарат АДУ-1 і доїльне відро. Вся установка без зусиль монтується в будь-якому пристосованому для цього приміщенні і підключається до однофазового джерела електроживлення. І може обслуговувати стадо на 15 голів, до 10 корів одночасно.
 
Доїльні установки для доїння в бідон надійні в роботі та прості в експлуатації. Вони не вимагають особливих трудовитрат на техобслуговування.
 
Для підтримання санітарних вимог на фермах потрібно добре продумати систему видалення гною. На маленьких господарствах доцільно використовувати сильну струю води, яка змиває свіжий гній в спеціальне гноєсховище. Звідти його легко можна забрати для внесення і добрив на поля.
 
 

Також читайте: Доїмо без рук
 

 
Для підвищення якості молока і, відповідно, його продажу по вищій ціні. Фермеру потрібно використовувати системи для: очищення молока від механічних домішок, системи охолодження, зберігання та транспортування продукції на молоточний комбінат.
 
Фільтрація молока на невеликих фермерських господарствах, як правило, робиться вручну при переливанні молока з доїльної ємності у фляги через марлеві, вафельні, фланелеві фільтри або лавсанову тканину. Молоко фільтрується через марлю у 4-6 слоїв, а через тканинні й лавсанові фільтри в два шари. Санітарну обробку тканинних фільтрів можна робити у пральній машині при температурі 80-85?С. Строк служби фільтрів не має перевищувати 10 днів для марлі, 45 — для вафельних та фланелевих фільтрів, 180 для лавсанових.
 
Системи охолодження є важливим доповненням для будь-якої ферми, оскільки вони зберігають якість молока упродовж відносно довгого терміну. Відомо, що молоко має бактерицидні властивості, які перешкоджають розвитку бактерій в ньому. Цей період триває при температурі 37?С 2-3 години, а вже при 6?С — 25-40 годин. Для охолодження молока використовують заглибні охолоджувачі. В Україні одним із кращих виробників цієї техніки є компанія Flaco/Etscheid. Вони створюють охолоджувачі об’ємом від 60 до 565 літрів. Усі вони виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі і всередині і зовні, і дуже добре ізольовані. Для надійності ручки для переміщення контейнера прикріплені до внутрішньої сторони подвійної стінки. Таким чином, внутрішні стінки баків без зміцнювальних кілець дуже легко чистити. У молочних контейнерах від Flaco/Etscheid відбувається оптимальне охолодження молока. До того ж, це обладнання дуже витривале. Так, охолоджувач, що занурюється, оснащений подвійним шлангом теплоносія. Він довів свою працездатність після 10,000 занурень.
 
Отже, бачимо, що малий бізнес з розведення ВРХ — нелегка і кропітка справа, але вона варта того. Перевагою сімейних ферм є те, що за декілька років вони здатні виробити план вирощування худоби, знайти оптимальний варіант кормів, збільшити надої, вчасно удобрювати землю. До того ж, цей вид господарства дозволяє отримувати паралельні прибутки, як-от продаж телят на м’ясо або гною як добриво чи біопаливо. При цьому, окрім сім’ї, не потрібно залучати інших робітників. А це дасть змогу значно зекономити. І найголовніше: ці ферми забезпечують вас, ваших дітей та онуків. Вони переходять із покоління у покоління, даруючи вам кошти та стабільність, а молодим безцінний досвід та упевненість у завтрашньому дні.

 

 24 липня 2024
Експорт агропродовольчої продукції у січні-червні 2024 року збільшився проти минулорічних показників за відповідний період у 11847 млн дол. США на 5% і склав 12451 млн дол. США.
Експорт агропродовольчої продукції у січні-червні 2024 року збільшився проти минулорічних показників за відповідний період у 11847 млн дол. США на 5% і склав 12451 млн дол. США.
24 липня 2024
 24 липня 2024
За шість місяців 2024 року виробництво пива в Україні досягло 67,9 млн дал, що становить 104,2% до виробництва за аналогічний період минулого року.
За шість місяців 2024 року виробництво пива в Україні досягло 67,9 млн дал, що становить 104,2% до виробництва за аналогічний період минулого року.
24 липня 2024
 24 липня 2024
У червні 2024 року волинська компанія «Шанс Вік» офіційно презентувала власний бренд органічного чаю Travka. До того компанія 10 років займалася заготівлею та експортом дикорослих трав і ягід.
У червні 2024 року волинська компанія «Шанс Вік» офіційно презентувала власний бренд органічного чаю Travka. До того компанія 10 років займалася заготівлею та експортом дикорослих трав і ягід.
24 липня 2024
 23 липня 2024
Закупівельні ціни на ріпак в Україні протягом тижня виросли на 1000-1300 грн/т до 23000-23500 грн/т або 485-500 $/т з доставкою до портів Чорного моря на тлі стримування продажів виробниками та низької урожайності, що може скоротити експорт в новому сезоні.
Закупівельні ціни на ріпак в Україні протягом тижня виросли на 1000-1300 грн/т до 23000-23500 грн/т або 485-500 $/т з доставкою до портів Чорного моря на тлі стримування продажів виробниками та низької урожайності, що може скоротити експорт в новому сезоні.
23 липня 2024
 23 липня 2024
У податковому комітеті Верховної Ради України створено робочу групу, яка має розробити законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для сільгосптехніки.
У податковому комітеті Верховної Ради України створено робочу групу, яка має розробити законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для сільгосптехніки.
23 липня 2024
 23 липня 2024
З 24 липня 2024 року набирає чинності наказ Мінагрополітики від 15.02.2024 № 431, відповідно до якого в Україні буде діяти новий Порядок державної реєстрації потужностей.
З 24 липня 2024 року набирає чинності наказ Мінагрополітики від 15.02.2024 № 431, відповідно до якого в Україні буде діяти новий Порядок державної реєстрації потужностей.
23 липня 2024

Please publish modules in offcanvas position.