Про це йдеться у статті «Представництво UKRAVIT SCIENCE PARK в Черкасах: «Успіх нашого клієнта — це й наш успіх» на сайті Агробізнес Сьогодні.
Аграріям не потрібні препарати сумнівного походження. Багато з них неодноразово обпалилися на неякісних ЗЗР та мікродобривах. Натомість вони хочуть отримати гарантовану якість з надійним технологічним супроводом та оперативною доставкою. Саме тому багато господарство у Черкаській області користуються вітчизняними препаратами компанії UKRAVIT та звертаються за дослідженнями до «Інституту здоров’я рослин».
За словами директор Черкаського РТП Володимира Богуна, завдяки комплексному підходу аграріям вдається ефективно розвивати бізнес та покращувати фінансовий результат.
«Порівнюючи з 2017 роком, обсяги реалізації продукції в області й прилеглих районах зросли майже в шість разів. Сьогодні практично кожне господарство в регіоні знає про наші препарати й застосовує їх у роботі більшою чи меншою мірою», — розповів він.
Аграрії Черкащини та півдня Київщини активно користуються і лабораторними можливостями «Інституту здоров’я рослин», який розташований у Черкасах. Вони замовляють дослідження ґрунту, води, оригінальності ЗЗР і добрив, якості посівного матеріалу, готової продукції, залишкових кількостей пестицидів у різних зразках, рослинну діагностику. Разом із результатами фермери отримують і супутні рекомендації щодо подальших операцій, які треба провести на полях.
«Клієнти своєчасно отримують замовлену продукцію чи консультативну допомогу. Аграрій завжди має рацію, тому робимо все, щоб йому було комфортно з нами працювати», — зазначає Володимир Богун.
Сьогодні в представництві UKRAVIT працюють десять регіональних менеджерів з агрономічною освітою. Наразі триває розширення штату.