Компанія «Стодола» презентувала понад 50 найменувань органічної консервованої продукції глибокої переробки: соуси та кетчупи, консервовані та мариновані овочі, овочеві соки та чіпси, консервовані овочеві салати та супи, а також варення.

Кероване запилення є великим резервом для збільшення врожайності плодово-ягідних культур. Зокрема, українські пасічники вже накопичили практичний досвід використання бджіл для запилення такої експортно-орієнтованої ягідної культури, як лохина.

Вівторок, 23 червня 2020 14:44

Збираємо ріпак!

Вибір строків, способів і технічних засобів збирання ріпаку мають вирішальне значення для отримання високого врожаю культури.

Вівторок, 09 червня 2020 11:35

Обладнання для грануляції соломи

Ера спалювання соломи на полях відходить у минуле. Її приорюють як органічне добриво або підбирають тюкопресом (прес-підбирачем) і далі пускають на різноманітні господарські потреби: на корми й підстілку худобі, а також на біопаливо.

Яку модель самохідного обприскувача краще обрати? Це запитання риторичне, в принципі, оскільки є всі підстави вважати, що техніка провідних світових брендів апріорі гарантує якість роботи. Звісно, з урахуванням однієї важливої умови: за чіткого дотримання інструкцій виробника, що включає серед усього іншого, елементарні умови дотримання технологічно правильного захисту рослин.

За яких умов агровиробники застосовують на кукурудзі страхові гербіциди? Тут є кілька варіантів. По-перше, коли за певних погодно-кліматичних умов ґрунтові препарати не дають позитивного ефекту. По-друге, коли кукурудзою у господарстві зайнято невелику площу і технічний парк здатен забезпечити своєчасне внесення препаратів. Страхова схема порівняно із ґрунтовою дешевша і дає змогу проконтролювати ширший спектр бур’янів — це ще один додатковий аргумент на її користь.

П'ятниця, 08 травня 2020 14:50

Два врожаї картоплі

Правильно розрахована технологія вирощування ранніх сортів картоплі дає змогу зібрати два врожаї бульб, отримуючи хорошу рентабельність.

 

У всьому світі останні кілька років популярності набирає бджільництво, орієнтоване на надання послуг із запилення садів та ягідників. У країнах, де пасічники забезпечують їх, урожайність фруктів та ягід суттєво збільшується. В Україні поки що ринок цих послуг не сформований як такий, трапляються лише одиничні випадки використання бджіл для запилення приватних чи невеликих фермерських садів. Тому ми маємо вільну нішу для додаткового заробітку пасічників та нових можливостей для садівників. Як це працює, які переваги дає бджолярам та фермерам, і що можуть зробити обидві сторони для взаємовигідної співпраці?

Зрошення стрімко перетворюється на обов’язковий атрибут тих господарств, котрі працюють у степовій зоні та, головне, мають доступ до джерел води. Проте дедалі частіше зрошувальні установки різних типів монтуються у більш благополучних, з точки зору опадів, регіонах. До таких установок належать потужні дощувальні агрегати, розраховані на обслуговування декількох десятків чи сотень гектарів. Тим не менш, сегмент більш ощадливого (в плані витрати води) стрічкового краплинного зрошення також зростає. Причому не лише на овочевих плантаціях та насіннєвих посівах, але й на товарних площах.

Кукурудза та соняшник відіграють визначальну економічну роль у бюджеті більшості вітчизняних господарств. У нормально забезпечених вологою регіонах до них додається соя, котра за правильно обраної технології вирощування також здатна забезпечити фермерам гарні прибутки. З іншого боку, ці просапні ярі культури потребують особливих підходів як до технології обробітку грунту, так і мінерального живлення з огляду на непередбачуваність погодних умов та потребу в пролонгованому доступі ключових макро- та мікроелементів.

Please publish modules in offcanvas position.