Про перспективи розвитку свинарства та м'ясної галузі в умовах блокування експорту зернових агентству "Інтерфакс-Україна" розповів керівник асоціації "М'ясної галузі" Микола Бабенко.

- П'ятниця, 05 травня 2023 12:18

Утримання свиней у літній період

Утримання свиней у весняно-літньо-осінній період у таборах та на пасовищах сприятливо впливає не лише на здоров’я тварин, а й економічно доцільно

Виробництво свинини в приватних чи фермерських господарствах відіграє особливу роль у забезпеченні населення України харчовими продуктами тваринного походження, що потрібні для нормальної життєдіяльності людини

Вагомим резервом збільшення виробництва м’яса є удосконалення селекційно-племінної роботи. Одним із методів племінної роботи є відбір і добір свиней стада

Свинарство, як й інші види сільськогосподарського тваринництва, у провідних країнах світу характеризуються динамічним розвитком, використанням інтенсивних технологій, а також постійним підвищенням продуктивності свиноматок, що забезпечує стабільне виробництво продукції свинарства.

Основи здорового поголів’я свиней закладаються ще на етапі осіменіння свиноматки, а перші тижні життя поросят відіграють ключову роль у формуванні імунної системи тварини, подальшого її росту, здорового розвитку й набору маси.

Цьогоріч на учасників чекатиме майже ювілейна подія — ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство».
В Україні до бенчмаркінгу ставляться з обережністю, побоюючись розголосу даних. Проте, головна особливість цього методу - конфіденційність наданих даних.
6 червня 2017 року відбудеться ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» - щорічна наймасштабніша подія галузі. Гостей зустрічатиме виставковий центр «АККО Інтернешнл».
З 1 січня 2016 року Россільгоспнагляд вводить тимчасове ембарго на імпорт продукції свинарства до Росії з усієї території України. Про це йдеться в повідомлені установи.

Please publish modules in offcanvas position.